کد خبر:264937
پ

شایعه جدایی این بازیکن از ذوب آهن قوت گرفت

اگر یک بازیکن باشد که بتواند در حمله کارایی داشته باشد و حضورش در ترکیب، تبدیل به موقعیت‌های زیاد شود و نمی‌گوییم گلزنی کند ولی در حملات اضافه شود، بهتر است.

Image result for ‫امید نمازی‬‎

سرمربی ذوب‌آهن درباره کنار گذاشتن محسن مسلمان از فهرست این تیم مقابل صنعت نفت و سفر این بازیکن به تهران توضیحاتی ارائه داد.

با بیان اینکه محسن را به‌عنوان یک شخص خیلی دوست دارم و بازیکن خوب و با معرفتی است امید نمازی اظهار کرد:

خودم تقاضا کردم باشگاه مسلمان را جذب کند چون فکر می‌کردم در بخش هافبک تهاجمی بازیکنی می‌خواهیم که خلاقیت داشته باشد و بتواند برای ما موقعیت گل بسازد، به حملات اضافه شود و گلزنی کند، اما متاسفانه الان پی بردم که این نگاه من به محسن مسلمان اشتباه بود.

امید نمازی ادامه داد:

نه تنها آن چیزی که من راجع به عملکرد مسلمان در زمین و در فاز تهاجمی در فکر داشتم که البته همیشه در کار دفاعی مشکل هم داشته و مقدار دوندگی و حضورش در کارهای دفاعی کم است که این موضوع به تیم ضربه می‌زند.

امید نمازی سرمربی ذوب‌آهن اضافه کرد:

اگر یک بازیکن باشد که بتواند در حمله کارایی داشته باشد و حضورش در ترکیب، تبدیل به موقعیت‌های زیاد شود و نمی‌گوییم گلزنی کند ولی در حملات اضافه شود، بهتر است.

امید نمازی تصریح کرد:

مسلمان برای گرفتن توپ خیلی عقب می‌آید و می‌خواهد از عقب پاس آخر را بدهد که به همین دلیل تعداد ما در حمله کم می‌شود؛ هر اندازه هم خواستیم روش و نگرش او را به بازی عوض کنیم، فایده‌ای نداشت؛ حتی ما تاکتیک تیمی را عوض کردیم تا مسلمان بتواند طبق آن موفق‌تر عمل کند ولی الان به این موضوع پی بردم که این کار بیشتر به تیم لطمه می‌زند و شاید با وجود بازیکنانی که شاید خلاقیت کمتری داشته باشند و حداقل دوندگی آنها زیاد است، این موضوع جبران می‌شود.

امید نمازی درباره اضافه کردن بازیکن به جای مسلمان عنوان کرد:

ما دنبال این موضوع خواهیم بود تا یک بازیکن در آن پست جذب کنیم تا این کار را برای ما انجام دهد ولی اینکه یک بازیکن در زمین راه برود و در کارهای دفاعی مشارکت نداشته باشد، در فوتبال مدرن امروزی جایی ندارد؛ ادن هازارد را ببینید که از نظر انفرادی، خلاقیت و مشارکت در حمله یکی از سه، چهار بازیکن برتر دنیاست ولی از آن طرف می‌بینیم تا انتهای زمین می‌آید، می‌دود و در کارهای دفاعی مشارکت دارد و به هم‌تیمی‌های خود کمک می‌کند.

امید نمازی سرمربی ذوب‌آهن تاکید کرد:

سعی داریم این فوتبال مدرن را در ذوب‌آهن اجرا کنیم و فوتبال خوبی هم تا الان ارائه دادیم؛ یک سری اتفاقات افتاده که نمی‌خواهم زیاد در بحث داوری و این مسائل وارد شوم ولی این اتفاقات موجب شده تا دو، سه نتیجه را از دست بدهیم ولی اطمینان دارم تاکتیک تیم جا می‌افتد و نتیجه هم می‌گیریم.

امید نمازی راجع به عدم حضور مسلمان در فهرست دیدار اخیرشان برابر صنعت نفت آبادان گفت:

به محسن مسلمان گفتیم اگر می‌خواهی در ترکیب باشی، مشکلی نیست و خود او نیز گفت هر بازیکنی را که صلاح می‌دانید، در ترکیب بگذارید؛ ما هم صلاح دانستیم که او را یک مسابقه نگذاریم که با عکس العمل نه چندان خوب این بازیکن همراه شد؛ به همین دلیل گفتیم فعلا در لیست مسابقه قبل نباشد که او هم تصمیم گرفت به تهران برود؛ حالا تکلیف او با باشگاه چه می‌شود، دست من نیست.

منبع
پارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

56 − 46 =

کلید مقابل را فعال کنید