کد خبر:265131
پ

آخرین چیزی که پرسپولیس از دست نداد

سرخپوشان امیدوار تا قله های فتح نشده آسیا و ایران پیش رفتند تا افتخاری مثال زدنی را کسب نمایند.

پرسپولیس

پرسپولیس در طول ماه های گذشته خیلی از چیزها را ازدست داد و با کمی و کاستی های زیادی روبرو شد.

ورزش ۱۱ – تیم فوتبال پرسپولیس در ماه های اخیر و با اعمال محرومیتی سخت برای ارتکاب اشتباهی که سهوا یا عمدا انجام شد با کمی ها و کاستی های فراوانی روبرو شد. بسیاری از بازیکنان خود را از دست داد و با مشکلات فراوانی روبرو گردید اما آنچه را که از دست نداد و همواره به آن اعتقاد داشت امید بود. سرخپوشان امیدوار تا قله های فتح نشده آسیا و ایران پیش رفتند تا افتخاری مثال زدنی را کسب نمایند.
پرسپولیس

آخرین چیزی که با از دست رفتن آن خنجری تیز را بر پیکره بی جان خود فرو خواهی کرد امید است اما همین امید پاهای ناتوان سرخپوشان را به سان ستونی سخت بر پیکره قدرتمند السد بنا نهاد تا سربلند میدان سرخپوشان نیمه جان لقب بگیرند. بازیکنانی که فقط و فقط امیدوارند روزهای تلخ را برای رسیدن بی شیرینی وصف ناپذیری پشت سر می گذارند.

پرسپولیس

لمس رویا در سخت ترین شرایط ممکن جسارتی را می خواهد که مرد کروات در ذهن شاگردانش تزریق کرده است و آن ها را مهیای هرگونه جدال نابرابری در چمن سبز نموده. تلاش و شجاعت سرخپوشان در آینده دور و نزدیک نقل قول خاطرات تمامی اهالی فوتبال است که از رویا کاخی ساختند که با سنگین ترین ضربات بی رحمانه ی روی بی رحم فوتبال نیز خم به ابرو نیاورد و جاودانگی امید را برای بار دیگر به رخ تمامی تسلیم شوندگان بی اعتبار کشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 38 = 40

کلید مقابل را فعال کنید