کد خبر:265222
پ

بعضی از استقلالی‌ها رفع تکلیف می‌کنند/لابی کرده‌اند تا جای شفر را بگیرند

بازیکن سابق استقلال درباره عملکرد خط حمله آبی پوشان گفت: مشکلات استقلال در خط حمله از خط دفاع و میانی این تیم شروع می‌شود.

بازیکن سابق استقلال درباره عملکرد خط حمله آبی پوشان گفت: مشکلات استقلال در خط حمله از خط دفاع و میانی این تیم شروع می‌شود.
علیرضا اکبرپور بعضی از استقلالی‌ها رفع تکلیف می‌کنند/لابی کرده‌اند تا جای شفر را بگیرند

افق نیوز/علیرضا اکبرپور از بهترین و مؤثرترین مهره‌های استقلال به شمار می‌رفت. اکبرپور درباره عملکرد خط حمله این تیم در ۲ ماه اخیر گفت: مشکلات استقلال در خط حمله از خط دفاع و میانی این تیم شروع می‌شود. بزرگترین اشکال تیم، پاس‌های رو به عقب بازیکنان است. متأسفانه برخی بازیکنان دنبال رفع تکلیف هستند تا توپ را به بازیکن خودی بدهند و این تصور به وجود بیاید که آن‌ها توپ لو نداده‌اند و در هفته‌های اخیر دیده‌ایم که از خط میانی ناگهان توپ را به دروازه‌بان پاس می‌دهند.

اکبرپور ادامه داد: چرا بازیکنان رو به جلو بازی نمی‌کنند؟ چرا خلاقیت کاهش زیادی داشته است؟ چرا هافبک‌ها یا وینگر‌ها از دریبل کردن واهمه دارند؟ وقتی ۲ بار اقدام به دریبل کند یکی را لو می‌دهد و دیگری ایجاد موقعیت خواهد کرد یا در بدترین حالت رویش خطا می‌کنند هم کارت می‌گیرند که باعث می‌شود با ترس دریافت کارت دوم بازی کنند و هم تیم صاحب ضربه ایستگاهی می‌شود. هافبک هجومی و مهاجم گلزن دهه ۷۰ و ۸۰ استقلال گفت: با رفتن جپاروف و مصدومیت شجاعیان در عملکرد هجومی استقلال ضعف می‌بینیم. تبریزی مهاجم نوک است، اما باید وینگر چپ بازی کند. روح‌ا… باقری بازیکن بدی نیست، اما یک خط درمیان بازی می‌کند. دفاع چپ تیم با اشکالات فنی به میدان می‌رود.

اکبرپور در پایان گفت: الحاجی گرو از نظر من هنوز فرصت نداشته خودش را نشان بدهد، چون به او در میان ۲ مدافع حریف پاس می‌دهند و مسلماً چاره‌ای جز استپ، حفظ توپ و پاسکاری ندارد. هنوز فضایی و موقعیت گلی به دست نیاورده که خراب کند تا بتوانیم درباره‌اش قضاوت کنیم. درباره آینده استقلال فقط می‌توان امیدوار بود، اما به شرط تغییرات تاکتیکی و تغییر رویه بازیکنان از رفع تکلیف! برای گذران ۹۰ دقیقه مسابقه، آقای شفر باید با استفاده از تجربه و تبحر خود خیلی زود استقلال را متحول کند و بداند خیلی‌ها آرزو دارند روی نیمکت او بنشینند و از حالا به فکرش هستند و لابی‌های‌شان را هم آغاز کرده‌اند!

 

خبرورزشی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 30 = 40

کلید مقابل را فعال کنید