کد خبر:265315
پ

سرمربی استقلال فاش کرد؛ یک عده سعی می‌کنند استقلال را به حاشیه بکشاند

این حرف من نیست بلکه خودشان به زبان آوردند. اینجاست که می‌گویند دروغگو کم حافظه می‌شود. در بحث و جدالی که شب قبل از بازی بین این افراد و سرپرست تیم‌مان به وجود آمده بود یکسری حرف‌ها عنوان شد.

داریوش یزدی سرمربی استقلال خوزستان پس از شکست تیمش در جام حذفی مقابل صنعت نفت آبادان گفت: یک عده سعی می‌کنند استقلال خوزستان را به چالش بکشند.

داریوش یزدی بعد از حذف تیمش از جام‌حذفی با شکست مقابل صنعت نفت آباداندر جمع خبرنگاران گفت:

اول به حریف تبریک می‌گویم و ما متاثر از این باخت هستیم. اما الان نباید در مورد مسائل فنی حرف زد.من الان باید در مورد مسائلی صحبت کنم که متاسفانه امروز اتفاق افتاد و امیدوارم مسئولان در این زمینه پاسخگو باشند. مسائل بیرونی که در نتیجه بازی امروز تاثیرگذار بود.

یزدی با بیان این که یک عده به دنبال به چالش کشیدن تیم ما هستند یادآور شد:

من از روز اولی که هدایت تیمم را بر عهده گرفتم یک عده سعی داشتند تیمم را به چالش بکشند. آنها امروز مرا از روی سکو‌ها «دلال» خطاب کردند، باید به آنها بگویم اگر توانستند ثابت کنند داریوش یزدی در این فوتبال دلالی کرده است من از این فوتبال می‌روم اما اگر نتوانند من تا آخر پیگیر قضایا خواهم شد. من مطمئن هستم که این آدم‌ها توسط یکسری مربی بیکار هدایت می‌شوند. این مربیانی که بیکار هستند برای این که به فوتبال برگردند هزینه می‌کنند و چنین افرادی را به ورزشگاه می‌فرستند.این افراد از شب قبل از بازی به اردوی تیم ما آمده و علیه سرپرست و کادر فنی موضع‌گیری می‌کنند. ما از طریق افراد امنیتی خودمان این موضوع را به طور جدی پیگیری می‌کنیم، اما اگر پلیس امنیت هم بیاید حساب این افراد را چک کند که ببیند در این دو ماه چقدر پول به حساب‌شان آمده تفاوت آنها با من مربی که دلال خطاب می‌شوم مشخص می‌شود و در واقع معلوم می‌شود چه کسی پول گرفته است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در این باره اضافه کرد:

این حرف من نیست بلکه خودشان به زبان آوردند. اینجاست که می‌گویند دروغگو کم حافظه می‌شود. در بحث و جدالی که شب قبل از بازی بین این افراد و سرپرست تیم‌مان به وجود آمده بود یکسری حرف‌ها عنوان شد. من نمی‌دانم. چرا ما هر وقت بازی داریم شب قبل از مسابقه این افراد به اردوی تیم ما آمده و تمرکز بازیکنان را بر هم می‌زنند. به هر حال بازیکنان ما جوان هستند و تمرکز‌شان برای بازی به هم می‌ریزد که نتیجه‌اش هم همین بازی امروز می‌شود.

وی با انتقاد از کمیته داوران و فدراسیون فوتبال عنوان کرد:

من نمی‌دانم چرا برای دربی جنوب از داوری استفاده کنند که یک بازی هم در لیگ برتر قضاوت نکرده و امروز برای اولین بار بود بازی دو تیم لیگ برتری را داوری می‌کرد. بدتر از آن او متولد اندیمشک است، شهری که مدیرعامل نفت آبادان هم در آنجا متولد شده است، مگر می‌شود فدراسیون فوتبال این موضوع را نداند اما داریوش یزدی بداند!؟ دربی بسیار حساس بود و باید از یک داور با تجربه استفاده می‌شد. ما امروز وقتی ۲ بر صفر از حریف جلو بودیم داور به اشتباه یک پنالتی برای حریف اعلام کرد که همان اشتباه تمرکز بازیکنان من را بر هم زد. در واقع آن پنالتی آب سردی بود روی بازیکنان ما که باز هم برای حریف در ادامه پنالتی گرفته شد. داور حتی می‌توانست یک پنالتی هم برای ما اعلام کند که این کار را هم نکرد. جاسم‌کرار را همه ما و شما رسانه‌ای‌ها می‌شناسید که چقدر در فریب دادن داور تبحر دارد و امروز هم داور فریب او را خورد که پنالتی گرفت. به هر حال امیدوارم این اشتباهات سهوی باشد و آن چیزی نباشد که ما فکر می‌کنیم، که اگر آنچه الان در ذهن ما می‌گذرد باشد باید فاتحه خیلی چیزها را خواند.

منبع
پارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 26 = 31

کلید مقابل را فعال کنید