کد خبر:265620
پ
غلامرضا امینی:

آمادگی دارم هر لحظه دستور دهند ۵ دقیقه بعد استعفا دهم/ گفته بودم تیم دراگون‌بت اعزام می‌شود؛ علت تجمع را نمی‌دانم

غلامرضا امینی، رئیس فدراسیون قایقرانی گفت:‌ به رئیس کمیته دراگون‌بت اعلام کرده بودم که تیم اعزام می‌شود، حالا چه اتفاقی افتاده که تجمع کرده‌اند را خبر ندارم.

غلامرضا امینی: آمادگی دارم هر لحظه دستور دهند 5 دقیقه بعد استعفا دهم/ گفته بودم تیم دراگون‌بت اعزام می‌شود؛ علت تجمع را نمی‌دانم

 غلامرضا امینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص عدم اعزام تیم ملی دراگون‌بت به مسابقات جهانی اظهار داشت: ما درخواست اعزام تیم را دادیم اما  شورای برون مرزی زمانی که درخواست ما را به مقام عالی وزارت داد مورد تائید قرار نگرفت و مخالفت وی به ما اعلام شد. از طرفی فدراسیون جهانی نامه‌ای به ما داد و هزینه تیم را تقبل کرد. اسبقیان با وزیر ورزش صحبت کرد و قرار شد تیم با هزینه اسپانسر اعزام‌ شود و از کمک‌های مردمی فدراسیون هم به این تیم کمک کنیم. حالا چرا چند نفر رفتند و اعتراض کردند من و رئیس کمیته خبر نداریم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قایقرانان با آگاهی از اینکه اعزام می‌شوند مقابل وزارت تجمع کردند، گفت: من خدمت محمودی، رئیس کمیته دراگون بت اعلام کردم که تیم اعزام می‌شود، چرا این کار  انجام شده را باید صبر کنیم و از خود بچه‌ها بپرسیم.

غلامرضا امینی تاکید کرد: من مشمول قانون هستم و آمادگی دارم هر لحظه دستور دهند ۵ دقیقه بعد استعفا دهم.

کلیدواژه : غلامرضا امینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 3 =

کلید مقابل را فعال کنید