کد خبر:265704
پ

سامان قدوس: تیمی خطرناک خواهیم شد/ احساس خوبی در آمیا دارم

سامان قدوس، ملی‌پوش ایرانی معتقد است تیم آمیا با گذشت زمان تیمی خطرناک خواهد شد.

سامان قدوس: تیمی خطرناک خواهیم شد/ احساس خوبی در آمیا دارم

به گزارش افق نیوز/  آمیای فرانسه مصاحبه‌ای از سامان قدوس، ملی‌پوش ایرانی آمیا پس از گلزنی برابر دیژون در هفته نهم لوشامپیونه که باعث پیروزی یک بر صفر تیمش شد، منتشر کرد که می‌خوانید:

* سامان، می‌توانید به ما بگویید چگونه مقابل دیژون گلزنی کردید؟
این گل روی شوت حاصل شد و معمولا برای تیمم شوتزنی می‌کنم. این‌بار تام (بازیکن آمیا) به من گفته بود که می‌خواهند به سمت دروازه دیژون شوتزنی کنند و موقعیت لازم را برای من فراهم کردند. به او اعتماد و حرفش را گوش کردم. آنها طوری بازی کردند تا من شوتزنی کردم و در کنار توماس دید خوبی برای این کار داشتم.

* تیم آمیا را برای این بازی چطور دیدید؟
بسیار خوب بازی کرد. فکر می‌کنم در خانه بسیار خوب هستیم و باید با همین سبک  بازی کنیم، البته کمی پیچیده است اما اگر این‌گونه برای زمان طولانی بازی کنیم تیمی بسیار خطرناک خواهیم بود.

* یعنی هنوز اعتماد به نفس لازم به نظری که می‌گویید وجود ندارد؟
البته این طور می‌خواهیم بازی کنیم. مربی به ما گفته بود که باید اعتماد به نفس داشته باشیم و سعی کردیم در تمام طول بازی این‌گونه باشیم. مسئله‌ای که در پایان نتیجه خوبی را به ما بخشید.

* آیا الان احساس قدرتمندی بیشتری دارید؟
بله، هر روز احساس بهتر و ارتباط مطلوب‌تری با همبازیانم در تیم آمیا دارم. هنوز باید به آنها در تمرین‌ها گوش دهم. پس از ۲ بار حضور در اردوی تیم ملی فوتبال ایران در مدت یک ماه با بازیکنان آمیا ارتباط داشتم. فکر می‌کنم ما تیمی با پتانسیل بسیار زیادی دارم و به اتفاق هم تیمی قدرتمندتر خواهیم شد.

منبع
سایت 11
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 1 =

کلید مقابل را فعال کنید