کد خبر:265748
پ

مهاجم استقلال غزل خداحافظی را می خواند ؛ او دیگر جایی در تفکرات شفر ندارد !

الجاجی گرو مهاجم خارجی استقلال به نظر می رسد که جایی در تفکرات شفر ندارد و در زمستان از این تیم جدا خواهد شد. فصل گذشته تیام با عملکرد درخشانی که در استقلال داشت فراتر از انتظار ظاهر شد و توانست به محبوبیت بالایی دست پیدا کند. این مهاجم سنگالی با درخشش در استقلال پیشنهادی زیادی پیدا […]

الجاجی گرو مهاجم خارجی استقلال به نظر می رسد که جایی در تفکرات شفر ندارد و در زمستان از این تیم جدا خواهد شد.

فصل گذشته تیام با عملکرد درخشانی که در استقلال داشت فراتر از انتظار ظاهر شد و توانست به محبوبیت بالایی دست پیدا کند.

این مهاجم سنگالی با درخشش در استقلال پیشنهادی زیادی پیدا کرد و در نهایت هم تصمیم به جدایی گرفت هر چند که او مدعی است که مقصر این جدایی نیست.

جایگزین تیام یک بازیکن نیجریه ای بود؛ بازیکنی که مدتها بود زیر نظر شفر بود و در نهایت او راهی آبی پوشان پایتخت شد.

الحاجی گرو جایگزین تیام در استقلال است اما این بازیکن نتوانسته انتظارات را برآورده کند و جایی در ترکیب اصلی ندارد.

این مهاجم باتجربه با بدشانسی در استقلال مواجه شده است. او تنها دو سه دیدار در ترکیب اصلی بازی کرده و نه توانسته گلی به ثمر رساند و نه در موقعیت خوب گلزنی قرار گرفته است.

شفر تنها بعد از چند دیدار به این نتیجه رسیده است که گرو به درد تیم او نمی خورد. او حتی مرتضی تبریزی را هم نیمکت نشین کرده است و ترجیح می دهد که با مثلث روح الله باقری، صیادمنش و قائدی به میدان رود و این بازیکنان در دو دیدار اخیر برابر نفت مسجد سلیمان انتظارات سرمربی استقلال را برآورده کرده اند.

آنچه روشن است این است که گرو از استقلال، در نیم فصل دوم رفتنی است. به نظر می رسد که شفر به دنبال جایگزینی شایسته برای این بازیکن نیجریه ای است و شاید هم به جای او یک هافبک بازیساز جذب کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

25 + = 30

کلید مقابل را فعال کنید