کد خبر:265794
پ

اینستاگرافی ؛ گلر سابق استقلال به حسینی هشدار داد: پشیمان می شوی!

خیلی‌ها درون دروازه استقلال قرار گرفتن و رفتن. سید جوان و دوست داشتنی نمی‌دانم آیا با کسی مشورت می‌کنی و یا خودت تحت فشار تصمیم می‌گیری. این را بدان هر زمان چنین احساسی رفتار کنی نه تنها خودت را از دروازه استقلال بلکه خودت را از فوتبال دور می‌کنید.

انتقادات هادی طباطبایی دروازه بان پیشین استقلال و تیم ملی

دروازه‌بان پیشین آبی‌های پایتخت عواقب ترک استقلال را برای حسینی جوان ناخوشایند دانست.

هادی طباطبایی پیشکسوت باشگاه استقلال با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامشحسین حسینی را به صبر دعوت کرد. هادی طباطبایی دروازه‌بان سابق استقلال از گلر ناراضی آبی‌ها خواست تا در این شرایط حساس استقلال را ترک نکند و با تمرین و تلاش دوباره خود را به ترکیب تحمیل کند. هادی طباطبایی همچنین در این خصوص نوشت:

خیلی‌ها درون دروازه استقلال قرار گرفتن و رفتن. سید جوان و دوست داشتنی نمی‌دانم آیا با کسی مشورت می‌کنی و یا خودت تحت فشار تصمیم می‌گیری. این را بدان هر زمان چنین احساسی رفتار کنی نه تنها خودت را از دروازه استقلال بلکه خودت را از فوتبال دور می‌کنید. مرد شماره یک استقلال شدی آنقدر بازی کردی که صاحب رکورد گل نخوردن شدی مربی امروز همان مربی دیروز است و اگر این جایگاه را از دست دادی شاید باید کمی واکاوی در خویش داشته باشی البته باز هم نوبت تو خواهد شد. جدای امروز تو کمکی به فردایت نخواهد کرد آنجایی که عرصه بر تو تنگ شد همه را بر خود انگیزه کن صبر تلاش. واین را بدان خیلی زود دیر می‌شود. امروزه که استقلال ما را تضعیف کردند شما‌ها با هم خوب باشید. به امید فردای بهتر برای استقلال.

 هادی طباطبایی عواقب ترک استقلال را برای حسینی جوان ناخوشایند دانست هادی طباطبایی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش حسین حسینی را به صبر دعوت کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

59 − = 56

کلید مقابل را فعال کنید