کد خبر:265885
پ

خانه نشینان دوره احمدی نژاد امروز صاحبان چند پست دولتی اند/ وقت خانه تکانی در نهادهای اجرایی رسیده است

نماینده مردم سبزوار گفت: مدیران و نیروهای بازنشسته ای که امروز در نهادهای اجرایی مشغول به کارند خانه نشینان دوره احمدی نژاد هستند.

نماینده مردم سبزوار گفت: مدیران و نیروهای بازنشسته ای که امروز در نهادهای اجرایی مشغول به کارند خانه نشینان دوره احمدی نژاد هستند.

حسین مقصودی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی سایت خبر فوری درباره اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان اظهار کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با همت و تلاش مضاعف در جهت حل مشکلات کشور به خصوص در حوزه اشتغال قانون منع به کارگیری بازنشستگان را در مجلس تصویب کردند و امروز هم تمام تمرکز خود را برای اجرای این قانون به کار گرفتند.

وی تصریح کرد: متاسفانه نیروها و‌ مدیران بازنشسته ای که در دوران احمدی نژاد خانه نشین بودند و عمر کاری آنها به پایان رسیده بود در دوران روحانی به واسطه حضور در ستادهای انتخاباتی رئیس جمهور دوباره صاحب مشاغل متعددی شدند.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: قطعا زمان آن رسیده است که افرادی که به واسطه و در رده های شغلی مختلف با حکم بازنشستگی مشغول به کار هستند خود را برای خداحافظی از بدنه اجرایی کشور آماده کنند.

مقصودی تاکید کرد: واقعا جای تاسف است که عده ای کثیری از دانشجویان و جوانان ما با تحصیلات عالیه هر روز به دلیل عدم داشتن شغل با مشکلات متعددی روبه رو هستند اما یک عده افراد با رانت هایی که ما هم نمی دانیم از کجا شکل می گیرد با وجود بازنشستگی دارای چندین شغل هستند.

وی خاطرنشان کرد: قانون مورد تصویب نمایندگان ضرب الاجل مشخصی را برای خروج بازنشستگان از نهادهای اجرایی تعیین کرده است از این رو اگر بعد از ۲۴ آبان هنوز هم نیروهای بازنشسته در نهادهای اجرایی مشغول به کار باشند نمایندگان مجلس اقدامات لازم را در جهت دفاع از حقوق ملت و به خصوص جوانان بیکار انجام خواهند داد.

نماینده مردم سبزوار با انتقاد از رویکرد مدیران و کارمندان بازنشسته در عدم استقبال از قانون منع به کارگیری بازنشستگان تاکید کرد: در این مدت که این قانون به اجرا درآمده است جز چند فرد که تعدادشان به انگشتان دست هم نمی رسد هیچ کدام از مدیران درجه اول کشور علی رغم خشک شدن مهر بازنشستگی شان در طول سال های طولانی مدت قصدی برای خروج از نهادهای اجرایی ندارند که این رویه قطعا قابل تامل است.

کلیدواژه : حسین مقصودی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 63 = 71

کلید مقابل را فعال کنید