کد خبر:266289
پ

افشاگری روز؛ چه کسی نامه خرید بازیکن خارجی را برای وینفرد شفر داد؟ پای دلال ها در میان است؟!

افق نیوز/ بعد از استعفای افتخاری، وینفرد شفر بار دیگر به خرید این دو بازیکن اصرار کرد و نامه ای فارسی به فتحی تحویل داد که طبق آن دو بازیکن را جذب کنند! معلوم نیست چه کسی این نامه را برای شفر نوشته است. آیا پای دلال ها در میان است ؟!

Image result for ‫شفر‬‎

شفر دو بار برای جذب گرو و نویمایر اقدام کرد که در دومین بار نکته ای وجود دارد که عحیب است !

وینفرد شفر سرمربی استقلال تصور می کرد جذب الحاجی گرو و نویمایر به نفعاستقلال باشد و این دو بازیکن بتوانند به خوبی جای مامه تیام و جپاروف را پر کنند. ناکامی استقلال در این دو خرید هیچ، به تازگی خبری از استقلال درز کرده که در نوع خود عجیب است.

وینفرد شفر ابتدا در دوران مدیریت افتخاری از او خواست این دو بازیکن را جذب کنند که به شکل عجیبی مدیر سابق، این دو خرید را رد کرد چر اکه اعتقاد داشت به درد استقلال نمی خورند. او حتی تاکید کرده بود نویمایر مصدوم است و نباید جذب شود. با توجه به خریدهای افتخاری، طبیعتا عجیب است چطور با خرید این دو بازیکن مخالفت کرد

بعد از استعفای افتخاری، وینفرد شفر بار دیگر به خرید این دو بازیکن اصرار کرد و نامه ای فارسی به فتحی تحویل داد که طبق آن گرو و نویمایر را جذب کنند! معلوم نیست چه کسی این نامه را برای شفر نوشته است. آیا پای دلال ها در میان است ؟!

خبرآنلاین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 58 = 63

کلید مقابل را فعال کنید