کد خبر:266498
پ

سندی عجیب که استقلالی ها در حمایت وزارت ورزش از پرسپولیس منتشر کردند + تصویر

هرچند که در میان ورزشی ها و مسئولان ورزش نیز وجود دارند اشخاصی که طرفدار یکی از دو تیم باشند و چه بسا در این میان سرخپوشان از طرفداران بیشتری برخوردار باشند.

طرفداران استقلال و پرسپولیس

از زمان روی کار آمدن دولت روحانی طرفداران استقلال اتهام پرسپولیسی بودن را به وزارت ورزش نسبت می دهند.

ورزش ۱۱ – در سال های اخیر، به خصوص دو فصل اخیر لیگ برتر ایران طرفداران استقلال بر این باورند که وزارت ورزش از سرخپوشان تهرانی بیش از تیم محبوب آن ها حمایت می کند و بخش اعظم موفقیت پرسپولیس به دلیل حمایت های بی دریغ وزارت ورزش و دولت از این تیم می باشد.

 

طرفداران استقلال با انتشار تصویری عجیب در رسانه ها و دنیای مجازی اظهار داشته اند که آبی پوشان قبل از روی کار آمدن دولت روحانی در میان ۱۰۰ تیم مطرح جهان جای داشته اند ولی اکنون و بعد از گذشت ۵ سال به بالاتر از رتبه ۳۰۰ سقوط کرده اند و این در حالی است که در طول این ۵ فصل پرسپولیس از ۶۰۰ به زیر ۲۰۰ صعود کرده است.

سند طرفداران استقلال از حمایت وزارت ورزش از پرسپولیس
سند طرفداران استقلال از حمایت وزارت ورزش از پرسپولیس

 

البته این چنین کری هایی همیشه ما بین هواداران این دو تیم پرطرفدار در جریان بوده و مطمئنا نمی توان جریانی خاص را در نتیجه گیری یا عدم نتیجه گیری هر کدام از دو تیم دخیل دانست هرچند که در میان ورزشی ها و مسئولان ورزش نیز وجود دارند اشخاصی که طرفدار یکی از دو تیم باشند و چه بسا در این میان سرخپوشان از طرفداران بیشتری برخوردار باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 7 = 3

کلید مقابل را فعال کنید