کد خبر:267357
پ

جنجالی روز؛ فیفا قهرمانی استقلال را در آسیا حساب نکرد +تصویر

این بدان معناست که قهرمانی استقلالی ها در آسیا محسوب نگردیده است! چرا که پیش از پرسپولیس، تیم های سپاهان و ذوب آهن به فینال لیگ قهرمانان آسیا در یک دهه اخیر راه یافته اند!

فیفا

فیفا

در حالی که استقلال تهران همواره از قهرمانی خود در رقابت های آسیایی دفاع به عمل آورده است، فیفا در اتفاقی باور نکردنی آن را مورد حساب خود قرار نداد.
ورزش ۱۱ –  پرسپولیس تهران شب گذشته در دیداری داراماتیک و با درخشش فوق العاده علیرضا بیرانوند موفق شد السد را از پیش رو بردارد و به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کند، اتفاقی تاریخی که بواسطه محرومیت ها و کمبود های غیر قابل باور سرخ ها، صفحه توئیتری فیفا را در این راستا مجبور به ارائه واکنش کرد.

 

تمجید و تبریک و البته فکت فیفا در مورد صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا کم حاشیه و بی جنجال نبود، چرا که در آمار ارائه شده از سوی فیفا، پرسپولیس سومین تیم ایرانی حضور یافته در فینال لیگ قهرمانان آسیا خطاب شده است و این بدان معناست که قهرمانی استقلالی ها در آسیا محسوب نگردیده است! چرا که پیش از پرسپولیس، تیم های سپاهان و ذوب آهن به فینال لیگ قهرمانان آسیا در یک دهه اخیر راه یافته اند!

فکت جنجالی FIFA
فکت جنجالی FIFA

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 1 =

کلید مقابل را فعال کنید