کد خبر:268315
پ

۱۳ آبان نماد انزجار ملت ایران از استکبار جهانی است

رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت: ۱۳ آبان ماه نماد انزجار ملت ایران از استکبار جهانی است که باید این رویدادها و اهداف مهم آن را برای نسل چهارمی ها تبیین شود.

حجت الاسلام والسملین محسن قرائتی روز شنبه در حاشیه همایش اخلاق در خانواده در گفت و گو باخبرنگار ایرنا در کرج افزود: مراسم ۱۳ آبان یکی از راهپیمایی های مهم اسلامی انقلابی ملت ایران است که وظیفه مسئولان دولتی و به ویژه معلمان روشنگری و تبیین هدف های عالی نظام جمهوری اسلامی برای جوانان است.
وی بیان داشت: سخنرانی، قرائت قطعنامه، سرود و آتش زدن آدمک ها و پرچم های استکباری از برنامه های پیش بینی شده در روز ۱۳ آبان است تا همه اعلام کنند در خط اسلام و انقلاب ایستاده اند.
وی اظهار داشت: امسال راهپیمایی روز ۱۳ آبان از حساسیت ویژه ای برخوردار است و دشمنان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران نیز چشم خود را به حضور مردم دوخته اند.
قرائتی یادآورشد: آبان امسال فرصتی برای استکبار ستیزی است و فریادهای مردم از عمق وجود طنین انداز خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: در روز ۱۳ آبان ۱۳۵۸ دانشجویان پیرو خط امام (ره) سفارت آمریکا را که به لانه جاسوسی تبدیل شده بود، تسخیر کرده و توطئه های شوم آنها را به خودشان برگرداندند.
وی ادامه داد: این روز تنها به دانش آموزان تعلق ندارد بلکه همه آحاد ایران اسلامی باید با حضور پرشور خود، انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 81 = 87

کلید مقابل را فعال کنید