به گزارش افق انلاین ، تیم فوتبال پرسپولیس که در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر موفق شد با پنج گل از سد تیم شاهین بوشهر عبور کند در هفته نهم لیگ برتر از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه آزادی میزبان ماشین سازی تبریز خواهد بود.

علیرضا محمد، بازیکن اسبق سرخ‌پوشان، درباره عملکرد پرسپولیس در هشت هفته سپری شده در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: پرسپولیس تا به امروز با حضور کالدرون عملکرد قابل قبولی داشته در دیدار مقابل شاهین نیز فوق‌العاده ظاهر شد و موفق شد با پنج گل این تیم را شکست دهد. علیپور در این بازی سه گل زد و به نظرم تا حدودی از فشارها را کم کرد.

او در مورد دیدار با ماشین سازی نیز گفت: بازی مقابل ماشین سازی طبعتا سخت خواهد بود ما بازی آسانی نخواهیم داشت. بازیکنان باید تمرکز داشته باشند تا بتوانند سه امتیاز بازی خانگی را به دست بیاورند. در حال حاضر دیگر زمان از دست دادن امتیاز نیست و پرسپولیس باید با تمام قوا برای جبران امتیازهای از دست رفته تلاش کند.

بازیکن اسبق پرسپولیس در پایان در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید با این روند پرسپولیس در نیم فصل احتیاج به جذب مهاجم دارد یا خیر؟ اظهار کرد: علیپور مهاجم خیلی خوبی است و دوندگی بالایی دارد در این چند هفته فشار زیادی روی این بازیکن وجود داشت. به نظرم  علیپور می‌تواند کارساز باشد و این باشگاه است که باید فشارها را از روی این بازیکن بردارد.