بازیکنی که عصای دست یحیی گل محمدی شد

بازی با مس نوین در جام حذفی، قرار بود زمان رونمایی از خرید‌های جدید پرسپولیس مثل ترابی و مغانلو باشد. ترابی عملکرد خوبی داشت و مغانلو، در دقایقی که به میدان رفت یک موقعیت مناسب گلزنی به دست آورد. همچنین عبدی و مهدی‌خانی بعد از مدت‌ها نیمکت نشینی، در ترکیب اصلی به میدان بروند و توانایی‌های‌شان را اثبات کنند.

پروژه‌ای که با نمایش ضعیف آن‌ها، به بن بست خورد. با وجود همه این تغییرات اما، باز هم دروازه حریف را یک چهره قدیمی برای پرسپولیس باز کرد. امید عالیشاه، که ستاره پرسپولیس در هفته‌های اخیر بوده است.

پرسپولیس این فصل را با مهدی عبدی در خط حمله آغاز کرد. آرمان رمضانی در یک مسابقه جانشین او شد، سپس پرسپولیس با نوراللهی در خط حمله به میدان رفت و دوباره، عبدی به ترکیب برگشت.

هیچکدام از این سناریو‌ها نتوانست پرسپولیس را به موفقیت برساند. تا زمانی که گل‌محمدی، عالیشاه را به خط حمله فرستاد و او، ستاره روز‌های سخت تیمش شد.

امید عالیشاه از زمانی که در پست جدیدش به میدان رفته، عملکرد خوبی داشته و یکی از بهترین‌های پرسپولیس بوده است. او بازی با تراکتورسازی به عنوان یار جانشین در خط حمله، عملکرد خوبی داشت و از بازی با مس رفسنجان، توانسته مهره ثابت گل‌محمدی باشد.

پرسپولیس با حضور ثابت عالیشاه در این پست، ۵ بازی را برده و فقط یک مسابقه، مساوی کرده است. خود او هم در ۴ بازی از این ۶ بازی، گل زده یا گل ساخته تا نقش پررنگی در موفقیت تیمش بازی کند. عالیشاه مقابل مس رفسنجان و پیکان پاس تک گل پرسپولیس را داد، مقابل گل‌گهر گل زد و امروز هم در جام حذفی، دو بار دروازه مس نوین را باز کرد.

تسنیم