1

ما رقیب اصولگرایان نیستیم

  • کد خبر : 7352
  • ۰۶ مرداد ۱۳۹۰ - ۱۶:۱۶

روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی در اولین همایش جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی از بدو ظهور همواره با ریزش‌ها و رویش‌ها همراه بوده است اما آنچه بالنده و شتابنده به پیش رفته است، جوهره انقلاب اسلامی است. وی با بیان اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی، اسلام ناب […]

روح‌الله حسینیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی در اولین همایش جبهه پایداری انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی از بدو ظهور همواره با ریزش‌ها و رویش‌ها همراه بوده است اما آنچه بالنده و شتابنده به پیش رفته است، جوهره انقلاب اسلامی است. وی با بیان اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی، اسلام ناب با اسلام آمریکایی، ملی‌گرایی و التقاط به چالش کشیده شد اظهار داشت: اما آنچه متولد شد نسلی با خلوص بیشتر و گرایش توده‌های مسلمان به سمت و سوی اسلام ناب که در پیروزی آیت‌الله خامنه‌ای به عنوان رئیس جمهور تبلور یافت.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: ۱۶ سال گرایش‌های فن سالارانه و اندیشه‌های لیبرال منشانه و حاکمیت تکنوکرات‌ها و سکولارها پیاپی این شجره طیبه را لرزاند اما نتوانست ریشه کن کند و ثمره این ۱۶ سال حماسه‌های پی در پی همچون ۲۳ خرداد و سوم تیر بود.

حسینیان تاکید کرد: بعد از این حماسه‌های روئیده از رویش‌ها دهه سوم انقلاب اسلامی بود دولتی از آن روئید که احیاگر گفتمان امام بود. دولتی که ساده زیستی را در رفتار و کم مصرفی در عمل و خدمت را در جهاد خود الگو قرار داد.

وی با اشاره به دلیل رویگردانی مردم از اندیشه‌های غیر از اندیشه و گفتمان امام گفت: مردم قهر کرده از حاکمان اجرایی بار دیگر رو به سوی کارگزاران نظام نهادند و بار دیگر نظام اسلامی یک سرمایه بزرگ اجتماعی را کسب و جشن آشتی‌کنان ملت و دولت دل مردم رنجدیده را شاد کرد.

وی خاطرنشان کرد: دولت برآمده از رویش‌های جدید با احیای مجدد گفتمان امام بارها بینی ابرقدرت‌ها رابه خاک مالید و مایه امید مستضعفان جهان و موجب غرور ملی شد.

نماینده مردم تهران در مجلس در ادامه یادآور شد: این دولت برآمده از موج اسلامخواهی خواست سرخورده ملت بزرگ ایران را در مذاکرات هسته‌ای عزتمدارانه به پیش برد و بار دیگر سرافرازی ملت را در پیروزی‌ها، تکنولوژی به ارمغان آورد.

حسینیان ادامه داد: این دولت با شعار عدالت در اولین اقدامات علوی خود دست امتیاز طلبان را قطع، عدالت جغرافیایی را در سر تاسر کشور حاکم کرد.

وی انجام سفرهای استانی در دولت نهم و دهم را باعث امیدواری مردم انقلابی ایران به انقلاب‌ عنوان و خاطرنشان کرد: در طی این اقدامات دولت رهبر معظم انقلاب که بسیاری از مطالبات مردم مدارانه خویش نائل آمد از همین رو این دولت را بیش از هر زمان دیگری مورد حمایت بی‌دریغ خود قرار داد.

نماینده مردم تهران در مجلس با ابراز تاسف از تحلیل‌های غیرواقعی در جریان انتصاب معاون اول و عزل وزیر اطلاعات ابراز داشت: در این حوادث مردم ولایتمدار با اموری غیرمنتظره روبرو شدند شوک آن روزها آنان را به بهت فرو برده بود. زنان و مردانی که برای پیروزی احمدی‌نژاد از حیثیت خود آبرو گذاشته بودند، اینک خود را خلع سلاح شده و در مقابل طعم دشمنان و سرزنش دو چهره‌گان می‌یافتند. بنابراین تحیر و سرگردانی، یاس و ناامیدی، دلهره و دلمردگی جامعه را فرا گرفت.

وی ادامه داد: آنان که همه آرمان‌های خود در احمدی‌نژاد ولایی می‌دیدند اکنون تاب تاخیر در اجرای فرمان را نداشتند. یک خلاء عظیمی در بین نیروها کاملا مشهود بود. عده‌ای از همان همراهان که بار عظیم رسالت برآمده از حماسه سوم تیر را بر دوش داشتند، با این سؤال مواجه شدند که چیست یاران طریقت. بعد از این تدبیر ما؟

وی در ادامه سخنان خود یادآور شد: در اولین گردهمایی به این نتیجه رسیدند که حرکت خالص برآمده از گفتمان امام نه افرادند و نه متکی به اشخاصند. این حرکت به پیش خواهد رفت و این اشخاص هستند که خود را با این حرکت باید هماهنگ کنند و این حرکت تنها محتاج یک تعامل، هماهنگی و تشکر است. از همین رو با برخی از علمای ربانی به رایزنی نشستند و همگی بر ضرورت پر کردن این خلاء و ایجاد تشکلی غیرحزبی که به ساماندهی نیروها بپردازد، شهادت دادند. که در نتیجه این تشکل با مشورت علما جبهه پایداری انقلاب اسلامی نامگذاری شد.

وی در تشریح دلیل نامگذاری این تشکل به نام جبهه پایداری انقلاب اسلامی یادآور شد: جبهه علامت پذیرش همه نیروهای ولایی و پایداری مظهر ماندگاری در خط رهبری و انقلاب اسلامی و اعتقاد به گفتمان امام و انقلاب است.

حسینیان خط و مشی جبهه پایداری انقلاب اسلامی را برگرفته از اصول مکتب امام خمینی یعنی عقلانیت، معنویت و عدالت حول محور ولایت نام برد و اظهار داشت: معتقدیم که برای اداره امور کشور ،‌حل معضلات اقتصادی اجتماعی و سیاسی باید از بهترین برنامه‌ها و ابزارها استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه ما برای رقابت اصولگرایان نیامده‌ایم تصریح کرد: اصولگرایان یک طیف وسیعی هستند با ظرفیت‌های مختلف، تشکل‌های گوناگون که هر کدام قسمتی از این طیف را تحت پوشش قرار می‌دهند و ما معتقدیم بخشی از این طیف و جریان فکری خاصی را تحت پوشش قرار خواهیم داد.

وی افزود:‌ ما رقیب اصولگرایان نیستیم بلکه مکمل گروه‌های برادر هستیم از این رو ما زیاران چشم یاری داشتیم و منتظر استقبال بودیم در حالی که دوستان را آماده بدرقه خود داشتیم و عده‌ای نیز مجلس فاتحه ما را تدارک می‌بینند با این حال ما دست دوستی به اصولگرایان دراز می‌کنیم و دست آنها می‌فشاریم بلکه بر دست هر دستی که برای عزت انقلاب، امام و رهبری و ملت مومن ایران دراز شود، بوسه می‌زنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: ما از خدای بزرگ برای خود صبوری می‌طلبیم تا اگر دست نوازش دوستان سیلی بر گونه راستمان نواخت گونه چپ را نیز به سویشان بگشاییم چرا که جنگ ما هرگز با خودی‌ها نیست.

حسینیان در ادامه سخنان خود با بیان اینکه از خدا خواسته‌ایم در مقابل استکبار، استبداد و ضد انقلاب ذره‌‌آی آرام نگیریم، گفت: ما از فتنه‌گران چه آنها که فتنه را رهبری و مدیریت کردند، ‌چه آنهایی که میدان داری کردند و چه آنها که حمایت کردند و در خانه و دفتر با سران فتنه نشستند و آنان را تحریک کردند، و چه آنها که با سکوت‌شان حق و ولی‌شان را یاری نکردند و فتنه را خوار نکردند و چه آنهایی که روزی بر میخ کوبیدند و روزی بر نعل متنفریم و اعلام برائت می‌کنیم .بین آنها و ما خطی سرخ به رنگ خون تا قیامت کشیده شده است.

وی همچنین با بیان اینکه ما از منحرفین برائت می‌جوئیم تصریح کرد: منحرفینی که با شعار ولایت به جنگ ولایت آمده‌اند و معنویت را پرچمی در مقابل نیابت قرار دادند، از آنها برائت می‌جوییم. ما ولایت و عدالت را کمال رسالت و نبوت می‌دانیم و ولایت فقها را مرجعیت مهدویت و امتداد ولایت عصمت می‌شماریم.

نماینده مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد: ما معتقدیم بی عشق خمینی و خامنه‌ای عاشق مهدی شدن جز دروغی کلاهبردارانه نیست. پس این مدعیان دروغین را منحرف می‌دانیم و با آنان اعلان جنگ می‌کنیم.

حسینیان وحدت با اصولگرایان را هدفی استراتژیک برای این جبهه عنوان و خاطرنشان کرد: ما ملاحظاتی داریم و مصریم به حرف‌مان اعتنا شود چرا که وحدت اصولگرایان نباید بهانه‌ای برای اصولگرایی باشد.

وی ادامه داد: نقش دادن مردودین در مرکز اصولگرایان برای ما پذیرفتنی نیست نه توجیه اشتباه می‌پذیریم و نه توجیه توبه را. ما نمی‌توانیم این سرنوشت انقلاب وملت را به دست اشتباه کاران یا بی‌بصیرتانی بسپاریم که در لحظات حساس به آرمان‌های انقلاب پشت می‌کنند.

وی تاکید کرد: ما به خود اجازه نمی‌دهیم بار دیگر با نان اصولگرایی افرادی به مجلس بروند که در فتنه ۸۸ در زمین دشمن بازی کردند و انقلاب اسلامی را متهم کردند.

نماینده مردم تهران در مجلس در پایان اظهار داشت: ما نمی‌توانیم تن به محوریت کسانی بدهیم که بیت‌المال را به جیب فتنه گران ریختند و سر بزنگاه حساس در مقابل رهبری ایستادند بنابر این تاکید می‌کنیم استراتژی ما وحدت اصولگرایان با حفظ اصول و ارزش‌های اصولگرایی است.

لینک کوتاه : https://ofoghnews.ir/?p=7352

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آمار کرونا
مجموع مبتلایان در جهان
آخرین بروزرسانی در:
مبتلایان

فوتی‌ها

بهبود یافته‌ها

موارد فعال

مبتلایان امروز

فوتی‌های امروز

موارد بحرانی

کشورهای تحت تأثیر