کد خبر:240708
پ

اتفاق عجیب در تیم لیگ برتری/ کاپیتان، برادر همسرش را یک شبه فیکس کرد

در هفته هفدهم لیگ برتر یک اتفاق عجیب در یکی از مسابقات رخ داد.

در هفته هفدهم لیگ برتر یک اتفاق عجیب در یکی از مسابقات رخ داد.
علیرضا عزتی اتفاق عجیب در تیم لیگ برتری/ کاپیتان، برادر همسرش را یک شبه فیکس کرد

افق نیوز/ در هفته هفدهم لیگ برتر یک اتفاق عجیب در یکی از مسابقات رخ داد.

بازی نفت تهران و فولاد خوزستان یکی از عجیب‌ترین بازی‌های تاریخ لیگ برتر بود و به خودی خود نشان داد که لیگ‌مام هنوز تا حرفه‌ای شدن فرسنگ‌ها فاصله دارد.

نفت در شرایطی در این بازی حاضر شد که نه مربی روی نیمکت داشت و نه سرپرستی. بازیکنان این تیم بدون حضور در اردوی قبل از بازی در ورزشگاه تختی جمع شدند تا به مصاف فولاد بروند.

جالب اینکه در این بین بازیکنان اخراجی این تیم هم از جمله هاشم بیک‌زاده، امین منوچهری و احمد کامدار هم حضور داشتند و حتی منوچهری که ۲۰ روز در تمرینات غیبت داشت و در نیمه اول سکونشین بود در نیمه دوم به میدان رفت!

اما از آن جالب تر نوع ارنج نفتی‌ها بود که با سروصدای زیادی در رختکن اتفاق افتاد. علی عزتی به عنوان کاپیتان تیم به همراه دیگر بزرگتر‌ها تصمیم گرفتند تیم را خودشان ارنج کنند و در این بین نفرات جوان جایی در ترکیب اصلی پیدا نکردند.

جالب اینکه در این بین عزتی محسن جعفری برادر همسر خود را که تا قبل از آن حتی یک بازی هم در ترکیب ثابت نفت به میدان نرفته بود در ترکیب اصلی قرارداد تا صدای اعتراض همه جوان‌های این تیم بلند شود!

نفتی‌ها که امروز در سازمان لیگ بودند قرار است فردا مالک و متعاقب آن سرمربی جدید خود را بشناسند در غیر این صورت آنها حاضر به شرکت در تمرینات نخواهند بود.

خبرورزشی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری