کد خبر:233712
پ

پرسپولیسی ها با وکیل خارجی در دادگاه فیفا

شنیده می‌شود خیال مدیران باشگاه پرسپولیس از عدم محرومیت این باشگاه راحت است و قرار است با دفاعیات معتبر و محکم این حکم سنگین علیه باشگاه را بشکنند.

شنیده می‌شود خیال مدیران باشگاه پرسپولیس از عدم محرومیت این باشگاه راحت است و قرار است با دفاعیات معتبر و محکم این حکم سنگین علیه باشگاه را بشکنند.
باشگاه پرسپولیس پرسپولیسی ها با وکیل خارجی در دادگاه فیفا

افق نیوز/ بعد از اعلام محرومیت طارمی و باشگاه پرسپولیس توسط فیفا نگرانی زیادی در مورد آینده طارمی و از همه مهمتر محرومیت باشگاه پرسپولیس از ۲ پنجره نقل‌وانتقلاتی آینده وجود دارد.

 

ظاهرا بحث محرومیت طارمی در این پرونده قطعی است و بعید است در نوع و زمان محرومیت این بازیکن تغییری به وجود بیاید اما در مورد باشگاه پرسپولیس شرایط متفاوت است.

 

شنیده‌ها حاکی از آن است که مسئولان باشگاه پرسپولیس از قبل در مورد این پرونده و رای احتمالی آن اطلاع داشته‌اند و به خاطر همین به اندازه کافی اسناد معتبری را جمع‌آوری کرده‌اند. حالا با اعلام این رای توسط فیفا مدیران باشگاه پرسپولیس با دستی پر و ادله و اسناد معتبر به دادگاه می‌روند.

 

مدیران باشگاه پرسپولیس قرار است در این پرونده یک وکیل خارجی هم بگیرند تا کارها با سرعت و اطمینان بیشتری پیش رود.

 

شنیده می‌شود خیال مدیران باشگاه پرسپولیس از عدم محرومیت این باشگاه راحت است و قرار است با دفاعیات معتبر و محکم این حکم سنگین علیه باشگاه را بشکنند. حتی شنیده شده مسئولان باشگاه پرسپولیس هیچ نگرانی از بابت محرومیت این باشگاه از ۲ پنجره نقل‌وانتقالات ندارند و خیالشان از شکسته شدن این حکم راحت است.

میزان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =

کلید مقابل را فعال کنید