پرسپولیس و یک شروع باور نکردنی با درخشش این ستاره + تصویر | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:258881
پ

پرسپولیس و یک شروع باور نکردنی با درخشش این ستاره + تصویر

پرسپولیسی ها همچون لیگ سیزدهم دو هفته نخست را با ۲ کلین شیت به پایان رساندند و این رکورد در حالی به ثبت رسید که آن ها بازهم از گلر خارجی بهره می برند.

بوژیدار رادوشویچ دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس به مانند هر بازیکنی تمایل دارد همچنان در ترکیب اصلی این تیم به میدان برود.

پرسپولیسی ها همچون لیگ سیزدهم دو هفته نخست را با ۲ کلین شیت به پایان رساندند و این رکورد در حالی به ثبت رسید که آن ها بازهم از گلر خارجی بهره می برند.

البته او همچنان در یک ضرب گرفتن شوت ها ضعف دارد و این موضوع موقعیت های خطرناکی را در توپ های برگشتی برای حریفان ایجاد می کند.پرسپولیس در روزی که فرصت گلزنی زیادی به فولاد نداد، از سد این تیم گذشت تابوژیدار رادوشویچ خالق دومین کلین شیت فصل برای تیمش باشد. او در دیدار مقابل پدیده نقش یک ناجی را داشت اما دیشب کمتر از آن چه فکرش را می کرد، به زحمت افتاد اما در اندک موقعیت های تیم حریف نیز واکنش های خوبی از خود نشان داد.

با این وجود، رادوشویچ حالا در کنار نیلسون جونیور تنها دروازه بان پرسپولیسی است که دو هفته نخست را با ۲ کلین شیت آغاز می کند. در لیگ سیزدهم سرخ ها فصل را با پیروزی ۱-۰ مقابل تراکتور و تساوی ۰-۰ برابر ذوب آهن آغاز کردند و در ثبت این کلین شیت ها، نیلسون نقش پررنگی داشت.

حالا باید دید در دیدار مقابل استقلال خوزستان برانکو بار دیگر به هم وطنش رادو اطمینان خواهد کرد یا دروازه بان شماره یک،علیرضا بیرانوند را در درون دروازه قرار خواهد داد اما انتخاب برانکو هرچه که باشد، از ارزش کار رادوشویچ نخواهد کاست.

او پس از بسته نگه داشتن دروازه اش مقابل مهاجمان نامدار فولادی، رو به دوربین ورزش سه چنین ژستی گرفت و به قول خودش، منتقدان را به سکوت دعوت کرد.

تعداد گل خورده پرسپولیسی ها در دو هفته اول لیگ:

لیگ اول: ۱
لیگ دوم: ۱
لیگ سوم: ۲
لیگ چهارم: ۴
لیگ پنجم: ۲
لیگ ششم: ۳
لیگ هفتم: ۲
لیگ هشتم: ۱
لیگ نهم: ۴
لیگ دهم: ۲
لیگ یازدهم: ۳
لیگ دوازدهم: ۳
لیگ سیزدهم: ۰
لیگ چهاردهم: ۱
لیگ پانزدهم: ۴
لیگ شانزدهم: ۱
لیگ هفدهم: ۱

منبع
پارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 4 = 5

کلید مقابل را فعال کنید