نتایج غیررسمی منتخبین مرحله دوم مجلس دهم/ تکلیف ۶۸‌کرسی دیگر بهارستان مشخص شد+ اسامی و گرایش

نتایج غیررسمی منتخبین دومین مرحله انتخابات مجلس دهم با برگزاری انتخابات در ۵۵ حوزه انتخابیه در ۲۱ استان کشور مشخص شد.

تسنیم/مرحله دوم دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح جمعه (۱۰ اردیبهشت‌) در ۱۵ هزار و ۳۵۰ شعبه در ۲۱ استان کشور و ۵۵ حوزه انتخابیه برای تعیین تکلیف ۶۸ کرسی بهارستان برگزار شد.

توضیح: در جدول زیر نمایندگان منتخب اصولگرا با رنگ “زرد”، نمایندگان منتخب اصلاح‌طلب با رنگ ” آبی” و نمایندگان مستقل “بدون رنگ” مشخص شده است.

بر این اساس نتایج غیررسمی دومین مرحله انتخابات مجلس دهم به شرح ذیل است:

استان آذربایجان‌شرقی

حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو: زهرا ساعی(اصلاح‌طلب)، محمدحسین فرهنگی(اصولگرا)، شهاب‌الدین بی‌مقدار (اصلاح‌طلب)، محمداسماعیل سعیدی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر: محمدعلی حسین‌زاده (اصولگرا)

حوزه انتخابیه مرند و جلفا: محمد حسن‌نژاد (اصولگرا)

حوزه انتخابیه اهر و هریس: بیت‌الله عبداللهی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه سراب: یوسف داوودی(مستقل)

حوزه انتخابیه شبستر: معصومه آقاپور (مستقل)

استان آذربایجان‌غربی

حوزه انتخابیه ارومیه: هادی بهادری (اصلاح‌طلب)، روح‌الله حضرت‌پور (اصولگرا)

حوزه انتخابیه سلماس: شهروز برزگر (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه میاندوآب و شاهین‌دژ و تکاب: جهانبخش محبی‌نیا (اصولگرا)، همایون هاشمی(اصولگرا)

استان اردبیل

حوزه انتخابیه اردبیل، نمین و نیر: محمد فیضی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار: شکور پورحسین (مستقل)

استان اصفهان

حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی (مستقل)

حوزه انتخابیه سمیرم: اصغر سلیمی (اصولگرا)

استان ایلام

حوزه انتخابیه ایلام، ایوان، شیروان و چرداول و مهران: جلال میرزایی (اصلاح‌طلب)، سلام امینی (مستقل)

حوزه انتخابیه دهلران، دره‌شهر و آبدانان: شادمهر کاظم‌زاده (مستقل)

استان تهران

حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه: قاسم میرزایی‌نیکو(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه رباط‌کریم و بهارستان: حجت‌الاسلام حسن نوروزی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه شهریار، قدس و ملارد: محمد محمودی (مستقل)

استان چهارمحال و بختیاری

حوزه انتخابیه اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار: علی کاظمی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه بروجن: خدیجه ربیعی(مستقل)

استان خراسان‌رضوی

حوزه انتخابیه تربت‌حیدریه و مه‌ولات: سعید باستانی (اصلاح‌طلب)

استان خوزستان

حوزه انتخابیه اهواز: جواد کاظم نسب الباجی (اصلاح‌طلب)، علی ساری (اصلاح‌طلب)، همایون یوسفی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه آبادان: غلامرضا شرفی(اصولگرا)

حوزه انتخابیه ایذه و باغ‌ملک: هدایت‌الله خادمی (مستقل)

حوزه انتخابیه بهبهان: حبیب‌الله کشت‌زر (اصولگرا)

حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا: علی عسگر ظاهری (مستقل)

حوزه انتخابیه ماهشهر و امیدیه: علی گل‌مرادی(اصلاح‌طلب)

استان زنجان

حوزه انتخابیه زنجان و طارم:  علی وقف‌چی (اصولگرا)، فریدون احمدی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره: محمد عزیزی (اصولگرا)‌

حوزه انتخابیه خدابنده: احمد بیگدلی (مستقل)

استان فارس

حوزه انتخابیه شیراز: علی اکبری (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه نورآباد ممسنی: مسعود گودرزی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه داراب: رضا انصاری (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه نی‌ریز و استهبان: فرهاد طهماسبی (اصولگرا)

استان کردستان

حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران: سید احسن علوی (مستقل)

حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد: منصور مرادی (مستقل)

استان کرمانشاه

حوزه انتخابیه کرمانشاه: احمد صفری(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی: سید جواد حسینی‌کیا (اصولگرا)

استان گلستان

حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا: نبی هزارجریبی (اصلاح‌طلب)، نورمحمد تربتی‌نژاد(اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه کردکوی و ترکمن، بندرگز و گمیشان: رامین نورقلی‌پور (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیکش: شهرام کوسه‌غراوی (مستقل)

استان گیلان

حوزه انتخابیه رشت: جبار کوچکی‌نژاد (اصولگرا)، محمدصادق حسنی جوریابی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه رودبار: منوچهر جمالی (مستقل)

استان لرستان

حوزه انتخابیه بروجرد: عباس گودرزی(اصولگرا)، علاءالدین بروجردی (اصولگرا)

حوزه انتخابیه خرم‌آباد و دوره: محمد بیرانوند (اصلاح‌طلب)، محمدرضا ملک‌شاهی راد (اصولگرا)

حوزه انتخابیه دورود و ازنا: مجید کیانپور (مستقل)

استان مازندران

حوزه انتخابیه قائم‌شهر: سید علی ادیانی‌(اصولگرا)

حوزه انتخابیه بابل: حسین نیازآذری (مستقل)

استان مرکزی

حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب: سیدمهدی مقدسی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه: محمدرضا منصوری (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه شازند: علی ابراهیمی (اصلاح‌طلب)

استان هرمزگان

حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان و کیش: خالد زمزم‌نژاد (اصلاح‌طلب)

استان همدان

حوزه انتخابیه رزن: حسن لطفی (اصلاح‌طلب)

حوزه انتخابیه ملایر: احد آزادی‌خواه (اصولگرا)

استان یزد

حوزه انتخابیه مهریز، بهاباد، خاتم، ابرکوه و بافق: محمدرضا صباغیان‌بافقی (مستقل)

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

نظر شما:





*


آخرین اخبار