کد خبر:207389
پ

برخی مدارس آذربایجان غربی برای دومین روز متوالی تعطیل شد

بارش برف برای دومین روز متوالی برخی مدارس آذربایجان غربی را تعطیل کرد.

خبرگزاری فارس: برخی مدارس آذربایجان غربی برای دومین روز متوالی تعطیل شد

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه برای دومین روز متوالی به دلیل بارش برف سنگین و برودت هوا، برخی مدارس آذربایجان غربی تعطیل شد.

در این خصوص فردا، مدارس اغلب شهرهای جنوبی آذربایجان غربی تعطیل اعلام کرده است که بر این اساس  در شهرستان شاهین‌دژ تمام مدارس مقاطع تحصیلی روستایی تعطیل و مدارس ابتدایی شهری در این شهرستان با یک ساعت تاخیر آغاز می‌شود.

در منطقه کشاورز نیز  تمام مدارس دهستان صورین تعطیل و مدارس ابتدایی شهری با یک ساعت تاخیر،  در شهرستان تکاب تمام مقاطع تحصیلی روستایی تعطیل و مدارس شهری با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.

علاوه بر این، در بوکان نیز تمام مدارس روستایی و مدارس ابتدایی شهری، سردشت تمام مدارس ابتدایی، در میاندوآب تمام مدارس ابتدایی، در مرحمت آباد تمام  مدارس ابتدایی تعطیل اعلام شده است.

علاوه بر این با توجه به سرد بودن هوای شهرستان چالدران، مدارس ابتدایی این شهرستان فردا با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد و این در حالی است که چالدران سردترین شهر کشور طی دو روز اخیر گزارش شده است.

بارش برف که از شب گذشته در شهرهای جنوبی آذربایجان غربی آغاز شده است همچنان ادامه دارد و با وارد شدن توده هوای سرد به استان دمای هوا نیز کاهش محسوسی یافته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری