کد خبر:224945
پ

رئیسی: عربده‌هایی که مقامات سعودی در دنیا می‌کشند از روی عجز است

تولیت آستان قدس رضوی گفت: عربده‌هایی که مقامات سعودی در دنیا می‌کشند از روی عجز است. آن‌ها جرأت و توان رویاویی با ایران مقتدر را ندارند، اگر غیر از این بود لحظه‌ای درنگ نمی‌کردند.

حجت‌الاسلام سیدابراهیم رییسی در دیدار جمعی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: هرچه در این کشور، مردم احساس خدمتگزاری خالصانه و دغدغه برای گره گشایی از کارشان را در میان مسئولان ببینند، اعتمادشان به کارآمدی نظام بیشتر شده و این موضوع با امنیت ملی ما در ارتباط است.به گزارش افق نیوز، تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه تضعیف بنیه دفاعی کشور به هر شکلی و از سوی هر شخصی، اشتباهی بزرگ است، اظهار کرد: کشورما با همه تهدیداتی که وجود دارد و دشمنانی که در اطراف آن خیمه زده‌اند، از امنیتی پایدار و مستحکم برخوردار است که اگر غیر از این بود لحظه‌ای برای تهاجم به کشور درنگ نمی‌کردند.

او با تاکید بر اینکه بنیه دفاعی و موشکی ایران برای جنگیدن نیست، بلکه برای نجنگیدن است، گفت:‌ امروز ایران به لطف تلاش نیروهای گمنام عرصه دفاعی، از قدرت بازدارندگی و امنیتی بسیار خوبی برخوردار است.

رییسی تصریح کرد: این عربده‌هایی که مقامات سعودی در دنیا می‌کشند از روی عجز است. آن‌ها جرأت و توان رویاویی با ایران مقتدر را ندارند، اگر غیر از این بود لحظه‌ای درنگ نمی‌کردند.

منبع: ایلنا
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • واگذاری سهام شرکت های رتبه دار ۱۴ تیر ۱۳۹۶ / ۱۱:۴۱ ب.ظ
    0 0

    ممنون از اخبار خوبتون

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری