کد خبر:265251
پ

 چیزی از خارجی های استقلال ندیدم/ در جریان انتخاب نفرات کمیته فنی نبودم

ترس از باختن باعث شد که دو تیم محتاط بازی کنند. طبیعی بود هرکدام از آنها اگر شکست می‌خورد باید پاسخگوی هواداران خودش می‌‌شد. به همین دلیل آنها به یک مساوی راضی شدند تا حداقل کمی از فشار هواداران رهایی یابند.

علی جباری رییس کمیته پیشکسوتان استقلال در اظهارنظری اعلام کرد تاکنون چنین دربی ضعیفی را چه در دوران بازیگری و چه دوران مربیگری ندیده است.
علی جباری جباری: چیزی از خارجی های استقلال ندیدم/ در جریان انتخاب نفرات کمیته فنی نبودم

افق نیوز/ علی جباری رییس کمیته پیشکسوتان استقلال در اظهارنظری اعلام کرد تاکنون چنین دربی ضعیفی را چه در دوران بازیگری و چه دوران مربیگری ندیده است. با سلطان آبی‌ها درخصوص شرایط استقلال، آینده این تیم و همچنین تشکیل کمیته فنی و فواید آن صحبت کردیم. صحبت های پیشکسوت استقلال را از دست ندهید.

 

با گذشت یک هفته نظر شما در خصوص عملکرد ضعیف استقلال در دربی ۸۸ چیست؟

از نظر فنی این بازی هیچ چیز خاصی نداشت. یک بازی معمولی بود که دو تیم انجام دادند و به دلیل این‌که تحت تاثیر هواداران بودند نتوانستند بازی همیشگی خود را ارایه دهند. این ضعیف‌ترین دربی بود که من در زندگی‌ام دیده بودم. من دربی‌های زیادی را تجربه کرده بودم اما هیچ وقت به یاد ندارم در یک بازی دو تیم حتی یک موقعیت گلزنی هم نداشته باشند. امیدوارم در بازی برگشت شرایط تغییر کند.

 

فکر می‌کنیدچه عواملی باعث شد که این دربی این‌گونه از آب درآید؟

ترس از باختن باعث شد که دو تیم محتاط بازی کنند. طبیعی بود هرکدام از آنها اگر شکست می‌خورد باید پاسخگوی هواداران خودش می‌‌شد. به همین دلیل آنها به یک مساوی راضی شدند تا حداقل کمی از فشار هواداران رهایی یابند.

 

خیلی‌ها به عملکرد بازیکنان خارجی استقلال انتقاد می‌کنند؟

من تاکنون چیز خاصی از بازیکنان خارجی استقلال ندیده‌ام. دو تای آنها که همیشه مصدوم هستند و نمی‌توانند گره‌گشای استقلال در بازی‌ها باشند. این بازیکن عراقی هم از نظر سنی خوب است اما در حد بازیکنان خودمان می‌باشد. او فقط در زمین دوندگی دارد.

 

به عنوان یکی از اعضای کمیته شورایی آکادمی تغییرات در تیم‌های پایه‌ای را چطور دیدید؟

از خیلی وقت پیش قرار بود این تغییرات صورت بگیرد. قرار بود از زمان افتخاری تغییر و تحول باشد اما به دوره جدید منتقل شد. امیدوارم این شرایط آکادمی تغییر کند و نارضایتی خانواده‌ها برطرف شود تا پدر و مادرها با خیال راحت بچه‌های خود را به آکادمی بفرستند.

 

کمیته فنی استقلال هم تشکیل شد. فکر می‌کنید بتواند به کادر فنی و باشگاه کمک کند؟

کمیته فنی استقلال پیش از این هم وجود داشت فقط برخی از اعضایش ترمیم شدند تا نیروهای تازه نفس درکمیته حضور داشته باشند. اگر یادتان باشد شفر را هم همین کمیته فنی تایید و به استقلال آورد. پس می‌تواند در درازمدت کمک حال استقلال باشد. به نظر من کمیته فنی باید هفته‌‌ای یک بار تشکیل جلسه بدهد و راهکارهای مناسب را برای موفقیت  استقلال به کار ببرد.

 

شما به عنوان مشاور سرپرست باشگاه در جریان نفرات کمیته فنی بودید؟

کمیته فنی قبل از حکم گرفتن من تشکیل شده بود به همین دلیل در جریان انتخاب نفرات نبودم.

ایلنا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 2 =

کلید مقابل را فعال کنید