سردار رادان:برخی مواقع حواشی را برتر از متن نكنیم | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:102557
پ

سردار رادان:برخی مواقع حواشی را برتر از متن نكنیم

نگاه ما بر این است كه بیشتر به عده‌ای كه به استقبال از رییس جمهور آمده بودند كه تعداد آنها كم نبود و شعارهای خوبی نیز دادند، توجه كنیم.

منتظر ارسال گزارش این حادثه به پلیس هستیم‏/قبلا هم این رفتارها بوده كه نسبت به قبل كاهش یافته است اما طبیعی است كه صفر نمی‌شود/بحث در این است كه شاكی وجود ندارد اما بدین معنا نیست كه اگر مدركی به دست ما برسد، پلیس و دستگاه قضا آن را پیگیری نمی‌كند.

 جانشین فرماندهی نیروی انتظامی با اشاره به وقایع مهرآباد گفت:‌ اگر سندی برای پلیس ارسال شود حتما به آن رسیدگی می‌شود و ما كوتاه نخواهیم آمد.

سردار احمد رضا ردان درباره اقدام نامناسب برخی افراد در مراسم استقبال از رئیس جمهور، اظهار كرد: بداخلاقی صورت گرفته در مقایسه با رفتار اخلاقی حامیان دولت، زیاد اهمیت ندارد البته این رفتار قطعا بد است و باید با آن برخورد شود.

وی با بیان اینكه بهتر است برخی مواقع حواشی را برتر از متن نكنیم‏، ادامه داد: نگاه ما بر این است كه بیشتر به عده‌ای كه به استقبال از رییس جمهور آمده بودند كه تعداد آنها كم نبود و شعارهای خوبی نیز دادند، توجه كنیم.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی با بیان اینكه منتظر ارسال گزارش این حادثه به پلیس هستیم‏، گفت: پلیس در صحنه چیزی ندیده و توجه نداشته است و اگر چیزی به عنوان سند وجود دارد برای پلیس ارسال شود حتما به آن رسیدگی می‌شود و ما كوتاه نخواهیم آمد.

رادن با اشاره به اینكه این عمل زشت نسبت به رئیس جمهور در مراسم استقبال رخ داده است و آن را رد نمی‌كنم، تاكید كرد:‌ بحث در این است كه شاكی وجود ندارد اما بدین معنا نیست كه اگر مدركی به دست ما برسد، پلیس و دستگاه قضا آن را پیگیری نمی‌كند.

وی در پاسخ به اینكه اگر فرد شناسایی شود برخورد شما چه خواهد بود، گفت:‌ باید فرد را پیدا و دستگیر كنیم و ببینم دستگاه قضایی چه برخوردی می كند.

رادن درباره قوانین بازدارنده كشور در این زمینه گفت:‌ فکر می‌کنم که قوانین ما به اندازه کافی بازدارنده هستند. اگر شخصی پیدا شود با آن برخورد می‌شود البته قبلا هم این رفتارها بوده كه نسبت به قبل كاهش یافته است امیدواریم كاهش بیشتری یابد اما طبیعی است كه صفر نمی‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 8 = 12

کلید مقابل را فعال کنید