کد خبر:223649
پ

بمب بزرگ مورد علاقه منصوریان استقلال را در لیست انتظار گذاشته!

بدون کوچک‌ترین تردیدی رامین رضاییان در ۲ سال گذشته بهترین دفاع راست فوتبال ایران بوده است. مدافع راست ملی‌پوش و ساروی در دفاع، حمله، ضربات ایستگاهی و ارسال‌های مواج بهترین بوده و آمار بسیار خوبی از خود به جای گذاشته است.

رامین رضاییان بمب بزرگ مورد علاقه منصوریان استقلال را در لیست انتظار گذاشته!

افق نیوز/گرچه رامین رضاییان روی لجبازی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس جدا شد اما جایگاه ثابت او در سمت راست خط دفاعی تیم ملی تغییری نکرد و اتفاقاً مقابل ازبکستان نمایش خوبی هم ارائه داد.

 

طی روزهای گذشته اخباری مبنی بر توافق رامین رضاییان با باشگاه خنت بلژیک به گوش رسید. دیروز وقتی با محمدرضا مهدوی، بازیکن سابق تیم ملی، استقلال و پرسپولیس و همین‌طور نماینده تام‌الاختیار رامین رضاییان، در این رابطه صحبت کردیم، به ما گفت: هنوز هیچ چیزی قطعی نشده است. با توجه به عملکرد خوب رامین در فصل گذشته در پرسپولیس و تیم ملی در حال حاضر ۴ پیشنهاد خوب از هلند، آلمان و ۲ تیم بلژیکی داریم که مشغول بررسی آن هستیم. از آنجایی که اولویت رضاییان بازی در اروپاست بنابراین می‌خواهیم با بررسی تمامی جوانب با تیمی قرارداد ببندیم که به نفع او باشد. با توجه به تجربه‌ای که خودم در فوتبال اروپا کسب کردم قصد نداریم بی‌گدار به آب زده و فقط رامین را به اروپا ببریم. بنا داریم رامین با یک قرارداد خوب و مناسب به اروپا برود چراکه اگر قرارداد بازیکنی بالا باشد احترام مدیریت و سرمربی آن باشگاه را هم به دنبال خواهد داشت. اگر تا پایان هفته به جمع‌بندی نهایی برسیم تیم بعدی رامین رضاییان را معرفی خواهیم کرد.

 

تیم آلمانی خواهان رضاییان در بوندس‌لیگا یک فعالیت دارد و خود رامین هم مایل است به این کشور برود. از اوترخت به عنوان تیم هلندی خواهان مدافع ملی‌پوش ایران یاد می‌شود اما در مورد ۲ باشگاه بلژیکی شنیدیم ۲ باشگاه خنت و شارلوا که به تازگی کاوه رضایی را خریده مشتری جدید رامین رضاییان به شمار می‌روند.

 

تنها مشکل رامین رضاییان شاید این باشد که ۲۷ ساله است. تیم‌های اروپایی به ندرت بازیکن آسیایی بالای ۲۵ سال را استخدام می‌کنند و اگر این ملی‌پوش ایرانی زیر ۲۵ سال بود از همین حالا لژیونر شدن او صددرصد بود. شاید فقط این موضع مانع رضاییان شود و به همین خاطر رامین استقلالی‌ها را در لیست انتظار گذاشته است در حالی که علیرضا منصوریان کماکان اصرار به خرید این مدافع راست نفوذی دارد.

جام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

21 + = 22

کلید مقابل را فعال کنید