کد خبر:230585
پ

سید محمد بطحایی : همه فرهنگیان تلاش کنند، با خلاقیت و نوآوری ، مسیر جدیدی را در آموزش وپرورش ترسیم کنیم

صبح امروز سید محمد بطحایی در اولین روزکاری خود به عنوان وزیر آموزش وپرورش در دولت دوازدهم و در جمع شورای معاونین با گرامی داشت یاد و نام شهدا به ویژه شهیدان رجایی و با هنر اظهار کرد.

صبح امروز سید محمد بطحایی در اولین روزکاری خود به عنوان وزیر آموزش وپرورش در دولت دوازدهم و در جمع شورای معاونین با گرامی داشت یاد و نام شهدا به ویژه شهیدان رجایی و با هنر اظهار کرد:

?کار خود را با درود به روح پرفتوح حضرت امام خمینی «ره» و آرزوی سلامت برای همه کسانی که از این مرز وبوم محافظت می کنند، آغاز می کنم و از زحمات دکتر دانش آشتیانی که در این مدت کوتاه در شرایط دشوار تلاش کردند، صمیمانه قدردانی می کنم.

?همه فرهنگیان تلاش کنند، با خلاقیت و نوآوری ، مسیر جدیدی را در آموزش وپرورش ترسیم کنیم.

?رأی نمایندگان مجلس پشتوانه بسیار بزرگی برای آموزش وپرورش است و مسیر آموزش وپرورش را در سایه الطاف الهی هموار می سازد

? امروز آموزش وپرورش با شرایط بسیار خاصی مواجه است ، از یک طرف سطح انتظارات و توقعات از آموزش وپرورش بسیار بالا رفته و از سوی دیگر ، محدودیت ها وکمبود امکانات، شرایط خاصی را بر آموزش وپرورش حاکم نموده است

?تاکید مکرر #رهبر_معظم_انقلاب برحل مسائل آموزش و پرورش با ارائه رویکردهای کارشناسانه بر اساس انتظارات نظام جمهوری اسلامی از آموزش و پرورش وظیفه مسئولان مربوطه را مضاعف می کند و باید برای برآورده کردن این انتظارات همواره تلاش کرد

?اگر مسیر فعلی آموزش وپرورش را ادامه دهیم، اهداف نظام تعلیم و تربیت محقق نخواهد شد، بنابراین تنها راهی که می تواند آموزش وپرورش را به سرمنزل مقصود برساند، خلاقیت و راه حل های جدید است

? البته تا ایجاد نظم جدید ، باید نظم موجود را حفظ نماییم از همه معاونین و مدیران می خواهم ذهن خود را به یافتن راه حل ها و مسیرهای جدید معطوف کنند.

? آموزش وپرورش یک نهادمیان بخشی است، اگر قرار است مشکل محیط زیست و دیگر معضلات جامعه مرتفع گردد، باید در آموزش وپرورش سرمایه گذاری شود.

?امیدواریم با هماهنگی و همدلی همه دست اندرکاران وصاحب نظران ، قدم های جدی در آموزش وپرورش برخواهیم داشت

افق نیوز

کلیدواژه : سيد محمد بطحايي
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 3 = 3

کلید مقابل را فعال کنید