اعطای تسهیلات جدید بانکی دانشگاه آزاد به کارکنان، اعضای هیات علمی و دانشجویان | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:253895
پ

اعطای تسهیلات جدید بانکی دانشگاه آزاد به کارکنان، اعضای هیات علمی و دانشجویان

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد با ابلاغ بخشنامه‌ای از کاهش نرخ سود تسهیلات پرداختی بانکی به کارکنان، اعضای هیات علمی و دانشجویان خبر داد.

خبرگزاری فارس: اعطای تسهیلات جدید بانکی دانشگاه آزاد به کارکنان، اعضای هیات علمی و دانشجویان

به گزارش افق نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، پورعباس معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد در بخشنامه‌ای تاکید کرده است: پیرو ابلاغ تفاهم‌نامه منعقده بین دانشگاه آزاد اسلامی و بانک ملی ایران، نرخ سود تسهیلات پرداختی به کارکنان و اعضای هیات علمی از ۱۴درصد به ۱۰درصد خواهد رسید. همچنین نرخ سود تسهیلات خرید، ساخت و تکمیل پروژه های عمرانی و خرید تجهیزات نیز از ۱۴درصد به ۱۰درصد کاهش خواهد یافت.

براساس بندهای این بخشنامه، نرخ سود تسهیلات پرداختی به شرکت های دانش بنیان از ۱۴درصد به ۱۰درصد کاهش پیدا می کند.

کارت های اعتباری به کارکنان و اعضای هیات علمی تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال با نرخ سود ۱۲درصد و مدت بازپرداخت ۳۶ماهه خواهد بود.

براساس این بخشنامه، تسهیلات کمک هزینه شهریه تحصیلی به دانشجویان با نرخ سود ۱۰درصد شامل موارد کاردانی تا سقف ۵۰ میلیون ریال و مدت بازپرداخت ۲۴ماهه، کارشناسی تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال و مدت بازپرداخت ۴۸ماهه، کارشناسی ارشد تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال و مدت بازپرداخت ۲۴ماهه و دکتری تا سقف ۴۰۰ میلیون ریال و مدت بازپرداخت ۶۰ماهه است.

ارائه تسهیلات مربوط به کارت های اعتباری به کارکنان و اعضای هیات علمی و ارائه تسهیلات کمک هزینه شهریه تحصیلی به دانشجویان صرفاً از طریق سامانه امکان پذیر است که طراحی و آماده سازی سامانه با هماهنگی و همکاری بانک ملی در حال پیگیری و اجراست که به محض حصول نتیجه مطلوب، اطلاع‌رسانی لازم صورت خواهد گرفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

58 − = 56

کلید مقابل را فعال کنید