رشد تولید و فروش سایپادیزل در سه ماهه نخست سال 97 | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:255370
پ

رشد تولید و فروش سایپادیزل در سه ماهه نخست سال ۹۷

شرکت سایپادیزل توانست با برنامه ريزي مناسب و هدف گذاري مشخص، ميزان توليد و فروش انواع محصولات تجاري را در سه ماهه سال جاري نسبت به مدت مشابه سال قبل، افزايش دهد.

به گزارش سايپانيوز، این شرکت در طی ۳ ماه اخير توانسته تیراژ تولید خود را به ۱۲۷۰ دستگاه انواع کامیون و کامیونت برساند که این میزان تولید در قیاس با مدت مشابه سال گذشته نشان از رشد ۱۵۵ درصدي (۲٫۶ برابري) دارد.

بر اين اساس، توليدات بهاري سايپاديزل را تعداد ۵۷۵ دستگاه ولوو، ۵۰۳ دستگاه كاميونت فوتون و ۱۹۲ دستگاه دانگ فنگ تشكيل مي دهند. در حالي كه اين مجموعه صنعتي در مدت مشابه سال قبل ۳۴۸ دستگاه ولوو و ۱۵۰ دستگاه فوتون را توليد و روانه بازار كرده بود.

اين گزارش حاكيست، سايپاديزل به منظور تناسب عرضه، تقاضا و پاسخگويي به نياز مشتريان، در سه ماهه نخست سال جاري، تعداد ۷۳۵ دستگاه از انواع محصولات خود را به مشتريان تحويل قطعي كرد كه اين ميزان فروش نسبت به مدت مشابه رشد ۱۹ درصدي را نشان مي دهد. همچنين، حجم ريالي فروش محصولات سايپاديزل نيز در دوره ياد شده، با رشد ۷۱ درصدي همراه بوده است.

با توجه به رسالت شركت سايپاديزل در راستاي تأمين محصولات نوسازي ناوگان حمل و نقل جاده اي كشور، اين شركت در سه ماهه نخست سال۹۷،‌ نسبت به صدور ۱۵۸ فاكتور فروش محصول و نيز تحويل ۱۵۰ دستگاه از خودروهاي تجاري به مشتريان طرح نوسازي اقدام كرده است.

گفتني است، ساير محصولات پيش فروش شده نيز بر مبنای برنامه تولید، طی ماه های آتی به تدریج تحویل مشتریان خواهد ش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 24 = 32

کلید مقابل را فعال کنید