محل استقرار شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران درمنطقه ویژه اقتصادی گرمسار | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:261698
پ

محل استقرار شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران درمنطقه ویژه اقتصادی گرمسار

وی با اشاره به اینکه استقبال سرمایه‌گذاران برای حضور در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار بسیار خوب بوده است گفت: تا کنون ۱۲ قرار داد سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی شهرستان گرمساربه امضا رسیده است.

سمنان| 4 سند مالکیت برای منطقه ویژه اقتصادی گرمسار اخذ شد

محمود معظمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرمسار، با اشاره به سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان سمنان اظهار داشت: مسائل و مشکلات منطقه ویژه اقتصادی گرمسار در این سفر به اطلاع وزیر صنعت رسید.

وی با اشاره به اینکه استقبال سرمایه‌گذاران برای حضور در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار بسیار خوب بوده است گفت: تا کنون ۱۲ قرار داد سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی شهرستان گرمساربه امضا رسیده است.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی شهرستان گرمسار با اشاره به اینکه این منطقه با ۲ هزار هکتار زیر بنا دارای چهار سند مالکیت است خاطرنشان کرد: این منطقه ویژه به چهار سایت تقریباً ۵۰۰ هکتاری در ۲ فاز بالای خط ریلی تهران ـ مشهد و پایین‌دست آن تقسیم شده است.

معظمی با اشاره به اینکه یکی از سایت‌های منطقه ویژه اقتصادی گرمسار به عنوان سایت پیشرو درنظر گرفته شده و از پیشرفت فیزیکی قابل قبولی برخوردار است خاطرنشان کرد: تا کنون برای ۲ سایت این منطقه ویژه، شبکه آب‌رسانی، تامین ۶ مگاواتی برق و تأمین ۲ لیتر بر ثانیه آب انجام شده است.

وی با بیان اینکه حصار کشی منطقه ویژه اقتصادی به مساحت ۱۰ هکتار انجام شده است افزود: ایجاد ۱۰۰ مگاوات برق، یک‌هزار متر مکعب گاز طبیعی، ریل و راه آهن و ایستگاه باری اختصاصی  به عنوان برنامه‌های زیر ساختی میان مدت برای این منطقه  پیش‌بینی شده است.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی شهرستان گرمسار با بیان اینکه مسیر شمال‌شرق راه آهن کشور با عبور از داخل منطقه گرمسار و این منطقه ویژه اقتصادی کلان‌شهرهای تهران و مشهد را به هم متصل کرده است بیان کرد: منطقه ویژه اقتصادی می‌تواند بار عظیمی از  گمرک را کم کند.

به گزارش افق نیوز/ محل استقرار شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران درمنطقه ویژه اقتصادی گرمسار با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت به بهره‌برداری رسید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 2 = 2

کلید مقابل را فعال کنید