کشته شدن 44 نفر از هموطنانمان در طی دو روز تعطیلی

سرهنگ محمدرضا مهماندار در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس اظهار داشت: برای کنترل تردد از ساعت 12 ظهر تا 24 امروز و فردا تردد در مسیر کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و از ساعت 15 تا 24 شب امروز و فردا حرکت خودروها از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد بود. وی ادامه […]

سرهنگ محمدرضا مهماندار در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس اظهار داشت: برای کنترل تردد از ساعت 12 ظهر تا 24 امروز و فردا تردد در مسیر کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و از ساعت 15 تا 24 شب امروز و فردا حرکت خودروها از مرزن آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.

وی ادامه داد:‌ در محور هراز از ساعت 12 ظهر تا  24 امروز و فردا از انتهای رودهن به آب‌اسک عبور وسایل نقلیه ممنوع و از 14 و 30دقیقه تا 24 امروز و فردا مسیر به سمت آب‌اسک یک طرفه است.

فرمانده پلیس راه کشور با اشاره به تصادفات صورت گرفته در جاده‌های کشور طی دیروز و امروز گفت: تاکنون 44 نفر از هموطنانمان جان خود را در سر صحنه تصادف از دست داده‌اند.

وی بیان داشت: 24 درصد تصادفات به دلیل انحراف به چپ، 21 درصد عدم توجه به جلو و 19 درصد تخطی از سرعت مطمئنه علت تصادفات طی این دو روز بوده است.

مهماندار ادامه داد: سهمگین‌ترین تصادف رخ داده طی این دو روز در استان یزد به وقوع پیوست که به دلیل انحراف به چپ یک دستگاه سمند در ساعت 3.5 بامداد رخ داد و در ان 6 نفر کشته و 3 نفر زخمی شدند.

وی گفت: محورهای شمالی طی امروز و فردا با بار شدید ترافیکی رو به رو می‌ شوند لذا از مسافران تقاضا داریم در صورت امکان برگشت خود را به روزهای یکشنبه و دوشنبه موکول کنند و اگر این امکان برایشان وجود ندارد با شکیبایی به بازگشت اقدام کنند.

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


*


آخرین اخبار