کد خبر:208610
پ

اختصاص ۱۰۰۰ میلیارد تومان بودجه به حوزه ورزش بانوان در برنامه ششم توسعه

عضو فراکسیون ورزش و جوانان مجلس با بیان اینکه امروز خانه ملت ۱۰۰۰ میلیارد تومان به حوزه تربیت بدنی در برنامه ششم اختصاص داد، گفت: اکنون وزارتخانه‌های ورزش و آموزش و پرورش بدون دغدغه می‌توانند زیرساخت‌های تربیت بدنی را هموار کنند.

 

محمدرضا منصوری” عضو فراکسیون ورزش و جوانان مجلس در گفتگو با خبرنگار مجلس افق نیوز، با بیان اینکه امروز برای حوزه ورزش بانوان و معلولان روز خوبی بود، گفت: تصویب ماده ۱۰۹ لایحه برنامه ششم توسعه بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان بودجه را روانه تربیت بدنی و آموزش و پرورش کرد که رقم قابل توجهی است.

 نماینده مردم ساوه و زرندیه تصریح کرد: پیش از این حوزه تربیت بدنی در وزارت ورزش و جوانان و آموزش و پرورش هیچ بودجه جداگانه ای نداشت و از محل یک درصد ارزش افزوده برای هر کدام استفاده می‌کردند که این ظلم بزرگی به زیرساخت‌های ورزش بود.

وی ادامه داد: وزارتخانه‌های ورزش و آموزش و پرورش این بودجه را نمی‌توانند در حوزه ورزش قهرمانی هزینه کنند.

منصوری با اشاره به اینکه سال‌ها ما بر روی گسترش زیرساخت‌های مغفول ورزش بانوان تاکید داشتیم، اظهار داشت:  اکنون با این بودجه می‌توان اقدامات مناسبی در شهرستان‌ها مانند ساخت استخر، سالن‌های ورزشی و … انجام داد.

عضو فراکسیون ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: وزارتخانه‌های ورزش و جوانان و آموزش و پرورش اکنون باید بدون دغدغه به امور زیرساخت‌های تربیت بدنی بانوان، جوانان، نوجوانان و … بپردازند.

کلیدواژه : محمدرضا منصوری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری