کد خبر:252887
پ

پیشنهاد پرسپولیس و سپاهان بود اما نفت را دوست داشتم / مالک باشگاه به ما قول ویلا و ماشین داده بود!

وضعیت تیمداری باشگاه نفت تهران در لیگ دسته اول مشخص نیست و بازیکنان این تیم طرف حساب خود برای دریافت مطالبات فصل گذشته را نمی‌شناسند.

وضعیت تیمداری باشگاه نفت تهران در لیگ دسته اول مشخص نیست و بازیکنان این تیم طرف حساب خود برای دریافت مطالبات فصل گذشته را نمی‌شناسند.
علیرضا عزت کرامت پیشنهاد پرسپولیس و سپاهان بود اما نفت را دوست داشتم / مالک باشگاه به ما قول ویلا و ماشین داده بود!

افق نیوز/ هدایت تیم نفت تهران پس از حمید درخشان و علی کریمی به هومن افاضلی رسید و این سرمربی با وجود نتایج موفق در لیگ برتری ماندن تیم تهرانی شکست خورد و قهرمانی جام حذفی به دسته پایین تر سقوط کرد.

 

علیرضا عزت کرامت، کاپیتان تیم نفت تهران در این باره می‌گوید: تیم تعطیل شده و متاسفانه دلیل آن فقط مدیریت بوده است. مشکلات مالی به این دلیل که تیم به نام کسی نبود روز به روز شرایط را بدتر کرد.

 

او ادامه داد: قبل از اینکه تیم را به آقای فردوس و شرکت تهران کاررسا واگذار کنند همه بازیکنان به سازمان لیگ رفتیم و با آقایان بهاروند، گلمحمدی و همه مسئولان جلسه‌ای داشتیم. گفتند به ایشان می‌دهند چون شرایط خوبی دارند و اگر خریداری نباشد سازمان لیگ این تیم را در دست می‌گیرد. آقای فردوس از شرایط آگاه بود که باید مالیات و مطالبات را بدهد تا تیم به نام او شود.

 

او ادامه داد: تیم ما پنج بار مربی تغییر داد و مشکلات وجود داشت اما مهره‌های خوبی در ترکیب حضور داشتند. تیم خوبی بودیم و همه این را می‌دانستند. آقای فردوس در دو مرحله دو بار پنج درصد به حساب بازیکنان پول واریز کردند. با آقای افاضلی کار را شروع کردیم، لباس‌های جدید دریافت کردیم. نزدیک به چند هفته شکست ناپذیر بودیم و همه چیز داشت خوب پیش می‌رفت که متاسفانه پرداختی‌های آقای فردوس قطع شد تا اینکه به استقلال خوزستان باختیم. رفته رفته به ما قول ماشین و ویلا دادند! متاسفانه این هم انجام نشد.

 

کاپیتان نفت افزود: این را نمی‌دانیم که پشت پرده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. اگر تیم به سازمان لیگ می‌رفت هیچ یک از این اتفاق ها رخ نمی‌داد و الان در لیگ برتر بودیم. طی سه سال اخیر هیچگاه صد در صد از پولهایمان را دریافت نکردیم و با این شرایط باید مالیات بدهیم، برای شکایت وکیل بگیریم و متاسفانه از همین پولی که نگرفتیم کم هم می‌شود. تیمی که سال گذشته باید سقوط می‌کرد را قهرمان جام حذفی کردیم. هیچ کس به داد ما نرسید. با هر کسی صحبت کردیم یک وعده‌ای داد، نمی‌دانیم طرف حساب ما کیست.

 

عزت کرامت درباره وضعیت قراردادش با نفت تهران گفت: قرارداد من به پایان رسیده و هیچ خبری نیست که تصمیم دارند ادامه بدهند و در لیگ یک شرکت کنند یا خیر. نفت بازیکن و مربی ساز بود؛ آکادمی بود. الان شما تیم ملی را نگاه کنید بیرانوند و وحید امیری در تیم ملی هستند. در استقلال و پرسپولیس هم همینطور. همین مهدی شیری که به پرسپولیس رفته و خیلی از بازیکنان دیگر از این تیم پرورش یافته‌اند. نمی‌دانیم باید با چه کسی صحبت کنیم تا حقمان را دریافت کنیم.

 

او ادامه داد: پیشنهاد لیگ برتری دارم و ببینم خدا چه می‌خواهد و یک تصمیم خوب بگیریم. از پرسپولیس و سپاهان پیشنهاد داشتم اما جواب ندادم چون نفت را دوست داشتم. وقتی در جام باشگاه‌ها حضور داشتیم از تیم‌های مطرح پیشنهاد داشتم اما در نفت ماندم. نتوانستیم به عنوان یک بازیکن کاری انجام بدهیم که نفت سقوط نکند. البته نگذاشتیم تیم به اراک برود یا امتیاز آن به ملوان انتقال پیدا کند اما واقعا حیف شد و امیدوارم برای هیچ یک از تیم‌ها اینگونه اتفاقی نیفتد.

 

ایلنا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

56 − 50 =

کلید مقابل را فعال کنید