کد خبر:253530
پ

مدارک کمکم به باشگاه استقلال موجود است/ نمی‌دانم چرا توفیقی تکذیب می‌کند؟

ایمان ابراهیمی ملقب به ایمان ابرا نسبت به ادعای پندار توفیقی مبنی بر این که او هیچ کمکی به استقلال نکرده است ،واکنش نشان داد و گفت مدارک لازم را در این خصوص دارد.

ایمان ابراهیمی ملقب به ایمان ابرا نسبت به ادعای پندار توفیقی مبنی بر این که او هیچ کمکی به استقلال نکرده است ،واکنش نشان داد و گفت مدارک لازم را در این خصوص دارد.
ایمان ابراهیمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا پاسخ پندار توفیقی که در گفت‌و‌گو با ما مدعی شده بود او هیچ کمکی به استقلال نکرده، را داد‌.

به گزارش افق نیوز ، وی با رد ادعای توفیقی گفت: من نمی‌دانم چرا ایشان این مسئله را تکذیب کردند در حالی که تمام مدارک لازم برای کمک بنده موجود است و حتی من پس از این که ۱۳۴ هزار دلار بابت قرارداد جباروف پرداخت کردم از ایشان خواستم تا از طریق کد پیگیری این پرداختی را دنبال کنند.

وی افزود: چند روز پیش آقای توفیقی حسابی در ازبکستان را به بنده دادند و گفتند برای جباروف است. من هم مبلغ درخواستی ایشان را واریز کردم و حتی شماره پیگیری و تماس بانک را هم دادم اما نمی‌دانم آقای توفیقی چطور این مسئله را تکذیب کردند. در حال حاضر هم مدارک لازم را بنده در اختیار دارم و اگر نیاز باشد آن را نشان می‌دهم.

این تاجر استقلالی به ایلنا اعلام کرد: ما شب گذشته صحبت طولانی را با آقای توفیقی داشتیم و قرار بر این شد که طی ۴۸ ساعت آینده دیداری را در تهران داشته تا بتوانیم همکاری بیشتری با یکدیگر داشته باشیم. توفیقی حتی از من خواست که دو طرف طی این مدت صحبتی نکنیم و اجازه دهیم همه چیز در سکوت و به دور از حاشیه دنبال شود اما حالا که ایشان خلاف قول خود عمل کرده و بر خلاف ادعایش و اتفاقاتی که صورت گرفته مدعی عدم کمک بنده به استقلال شده من هم مجبور شدم واقعیت‌ها را بگویم. حتی ایشان از من خواستند پست آخر اینستا خودم را پاک کنم که من هم این کار را کردم اما خودشان برای استقلال حاشیه درست کردند و کمکی که صورت گرفته بود را تکذیب کردند.

وی در پایان گفت: از این پس بنده از طریق مراجع قانونی بحث اسپانسرینگ و کمک خود به استقلال را دنبال می‌کنم و به عنوان یک هوادار هر کمکی از دستم بر بیاید را برای موفقیت استقلال انجام می‌دهم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 47 = 53

کلید مقابل را فعال کنید