کد خبر:264576
پ
نوری:

جای خالی یک رهبر در استقلال دیده می شود

کارشناس فوتبال گفت: تعویض‌های شفر در دربی ۸۸ اشتباه بود و استقلال جسور بازی نکرد.

پرسپولیس - استقلال

کارشناس فوتبال گفت: تعویض‌های شفر در دربی ۸۸ اشتباه بود و استقلال جسور بازی نکرد.

محمد نوری در مورد دربی پایتخت اظهار داشت: بازی سرد، بی‌روحی را از دو تیم شاهد بودیم. این مساوی بیشتر به ضرر استقلال بود چون شرایطش در جدول لیگ خوب نیست، از نظر فنی هم استقلال در میانه میدان یک بازیکن و رهبر ندارد و خلا یک بازیکن بازی‌ساز را در این تیم شاهد هستیم.

وی افزود: شفر در دربی در تعویض‌هایش دچار اشتباه شد، طارق همام و روح‌الله باقری دو تعویض اشتباه شفر در دربی بودند. ظاهراً قرار است این دو بازیکن در استقلال تعویض شوند درحالی‌که هر دو آنها در نیمه اول خیلی خوب کار کردند.

این پیشکسوت استقلال با انتقاد از شیوه بازی این تیم در دربی گفت: استقلال برنامه‌ای برای حمله و گلزنی نداشت. پرسپولیس هم به خاطر بازی مهم با السد قطر محتاطانه بازی می‌کرد که استقلال می‌توانست از این فرصت استفاده کند اما استقلال در دربی جسور نبود. استقلال در این فصل آن‌طور که هوادار می‌خواهد بازی نمی‌کند و به هیچ عنوان مثل فصل گذشته زیبا بازی نمی‌کند.

وی تصریح کرد: مهاجمان استقلال حدود ۳۵۶ دقیقه است که گلی نزده‌اند و آمار منفی به هیچ وجه برای استقلال خوب نیست.

نوری با انتقاد از خریدهای جدید استقلال گفت: مهاجمان استقلال هنوز در این تیم جا نیفتاده‌اند. الحاجی گرو بازدهی مناسبی در استقلال نداشته است. مهدی قائدی هم در دربی بعد از ورود به میدان کاری انجام نداد. هیچ کدام از بازیکنان استقلال در دربی در حد و اندازه خودشان ظاهر نشدند و روحیه جنگندگی و پیروز شدن را نداشتند.

کلیدواژه : محمد نوری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 4 = 5

کلید مقابل را فعال کنید