خودمان را آزار می دهیم چون احساس دین  به هواداران استقلال داریم

به گزارش افق نیوز/ اصغر حاجیلو در خصوص آخرین شرایط استقلالگفت: شرایط روحی بازیکنان خوب است ولی ما یک مقدار نگران شرایط قبلی تیم هستیم چون بازیکنان از اینکه نتوانستند در هفته های قبل هواداران را خوشحال کنند ناراحت هستند.

وی افزود: ما خودمان را آزار می دهیم چون احساس دین  به هواداران استقلال داریم. وقتی گل زدیم انگار لیگ را برده بودیم یا جام حذفی را قهرمان شدیم چون واقعا فشار از روی بچه ها برداشته شد. تمرین روز گذشته هم در شرایطی برگزار شد که بازیکنان تیم شاداب تر بودند.

حاجیلو گفت: نویمایر مصدوم است، روزبه چشمی احساس درد می کند و حیدری هم در تهران حضور دارد. امیدوارم در لیگ هم به برتری برسیم و تا حدودی ناراحتی استقلالی ها را برطرف کنیم.با اینکه در خانه حریف هستیم ولی ما به این ۳ امتیاز نیاز داریم و باید راهمان را هموار کنیم.

وی در خصوص اینکه قائدی بعد از تعویض ناراحت شده و برای این بازیکن زود است که این کارها را انجام دهد گفت:قائدی در اینبازی بطری را زمین نزد.وقتی او تعویض شد با چشمم او را تعقیب کردم. اگر این کار را می کرد مطمئن باشید او به تهران بر می گشت.

سرپرست تیم استقلال تصریح کرد: من خوشحال هستم که به استقلال برگشتم ولی نگاه من با این سبک و سیاق همخوانی ندارد.من با نگاه و بازی این ها اذیت می شوم و درد می کشم.یک سال و نیم پیش در مورد مهدی قائدی گفتم که حواستان باشد مجاهد خذیراوی نشود ولی متاسفانه به جای آنکه جوانی که وارد استقلال می شود را بزرگ نکنیم بر عکس همین کار را انجام می دهیم. برخی جوان ها قابلیت و فرهنگ این را ندارند که خودشان را با شرایط تطبیق بدهند.

وی ادامه داد: رضا آذری در آکادمی بازیکن خودم بوده و با استقلال بزرگ شده است.نوع تربیت این بازیکنان خیلی فرق کرده و آنقدر آنها را در بوق و کرنا کرده اند که نمی توانند خودشان را کنترل کنند. نمی خواهم از قائدی انتقاد کنم ولی بازی قائدی دلیل بر این نیست که اگر یک بازیکن خوب بازی کند هر کاری دلش خواست انجام بدهد.بازیکن باید بداند اگر مردم شما را بزرگ می کنند از شما مسئولیت می خواهند. ولی این را هم بگویم تعویض قائدی اجباری بود و در نیمکت نشستن او چیزی از این بازیکن ندیدم.

حاجیلو که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران صحبت می کرد در خصوص انتظارات هواداران از این تیم گفت: ما هیچکداممان در این مجموعه لیاقت این هواداران را نداریم. این حرف را بدون تعارف می زنم. امروز سر میز صبحانه یک نفر از محل کارش مرخصی گرفت و به هتل ما آمد تا بازیکنان را ببیند. نمی خواهم از فتحی دفاع کنم ولی از روزی که آمده به گذشته کاری نداشته است. کمیته تعین وضعیت مجبور کرد که میلیاردها بدهی را بدهیم. ما همه در حال کار کردن هستیم که مردم راضی باشند. پرسپولیسبا آن بضاعت با قلبش بازی کرد و اگر ما هم نمی توانیم این کار را انجام بدهیم باید فکری عاجل کنیم.

وی افزود: همیشه با قلبم برای استقلال بازی کردم ولی اگر قرار باشد بازیکن مثل یک کارمند بازی کند و بگوید بردیم، بردیم و نبردیم هم نبردیم، نمی شود.هوادار به خاطر باخت استقلال می میرد. بعضی وقتها دلم می خواهد فرار کنم. کسانی که در گذشته مسئولیت داشتند پدر استقلال را در آوردند و حداقل یک بار از خودشان سوال کنند چه بر سر این تیم آورده اند.

سرپرست تیم استقلال تاکید کرد: مگر می شود مثلا با تیام که ۲۰ هزار دلار می خواست به جایش گرو را که یک هزارم او هم نیست قرارداد ببندیم. مگر می شود جای نورافکن، حسینی، ابراهیمی و … را پر کنیم.مدیرعامل باشگاه دارد دیوانه می شود! دغدغه او این است که تیم مشکلی نداشته باشد. هوادار استقلال خوب ما را می شناسد و می داند که آیا با همه وجود بازی می کنیم یا آمده ایم ۹۰ دقیقه صلب مسئولیت کنیم و برویم.بازیکنی که به تهران آمده و به معاینه پزشکی رفته و دیپورت شده از استقلال شکایت کرده است! اینجا استقلال است و باید جواب مردم را بدهید. اگر من حاجیلو می توانم باید جواب بدهم ولی اگر نمی توانم باید بگویم خداحافظ. در آخر هم این را بگویم هر چه زودتر این تیم هماهنگ می شود و ان شالله از تیم شفر بازی متفاوتی خواهید دید.