کد خبر:265361
پ

فاجعه در باشگاه پرسپولیس؛ فیفا حکم به فسخ قرارداد برانکو و خارجی ها داد!

در حالی مربیان و بازیکنان خارجی پرسپولیس برای سپری کردن تعطیلات به کشورشان رفتند که به دلیل عدم پرداخت دستمزدهایشان می توانند دیگر به این تیم بازنگردند!

برانکو ایوانکوییچ

 در حالی مربیان و بازیکنان خارجی پرسپولیس برای سپری کردن تعطیلات به کشورشان رفتند که به دلیل عدم پرداخت دستمزدهایشان می توانند دیگر به این تیم بازنگردند!

ورزش ۱۱ -شاید برایتان جالب باشد که بدانید خارجی های پرسپولیس در آستانه حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیاشاید هرگز به ایران برنگردند! بنا به قانون صریح فیفا هر تیمی که دو ماه متوالی به بازیکنان یا کادر فنی خود دستمزدی پرداخت نکند، این حق برای آنها محفوظ است تا قرارداد خود را فسخ کنند و شاید بازیکنان و در راس آنها برانکو تصمیم بگیرند هرگز به این تیم بازنگردند!

گادوین منشا پس از به دنیا آمدن فرزند دومش به ایتالیا رفت. او که در این فصل لیگ قهرمانان آسیا از بهترین های پرسپولیس بوده است،  جزو کسانی است که در این مدت به حق و حقوقش نرسید و حتی پیشنهاد مدیران باشگاه برای دریافت ریال به جای ارز را رد کرد. از سوی دیگر، برانکو ایوانکوویچ نیز که این روزها محبوب ترین فرد در بین سکو های سرخ ها است ۵ ماه است که پولی دریافت نکرده و تا به حال به علت علاقه به پرسپولیس هیچ فشاری به باشگاه نیاورده است اما در آخرین صحبت های خود خطاب به مسئولین این تیم اعلام کرد صبر کردن هم حدی دارد!

 

پرسپولیس

مشکلات مالی پرسپولیس که عمده آن مشکلات ارزی است با همکاری از سوی نهادهای مربوطه روبرو نشد. نکته جالب این است که باشگاه استقلال این مشکل را ندارد و این سرخ ها هستند که حتی با رایزنی زیر ورزش با بانک مرکزی نیز موفق به دریافت ارز نشدند. همین موضوع می تواند آینده کادر فنی این تیم را در هاله ای از ابهام قرار دهد.

 

 

ژاوی هرناندز

 

در حالی که پیش از دیدار با السد قطر صحبت از پاداش های آن چنانی می شد حالا نه تنها خبری از آن نیست بلکه پاداش پیروزی برابر الدحیل نیز به طور کامل پرداخت نشده است و این در حالی است که بدانیم رقبای تنها نماینده ایران چه هزینه های میلیون دلاری برای موفقیت در آسیا کرده اند. به عنوان مثال ژاوی در السد چیزی در حدود ۶ میلیون دلار دستمزد می گیرد! رقمی که می تواند ۷۰% بودجه یک فصل پرسپولیس باشد!

پرسپولیس

به نظر می رسد مدیران فوتبال ایران باید برای حل این موضوع فورا دست به کار شوند زیرا تیمی که با مرد کروات و با کمترین مهره ها به یک ثبات عالی در نتیجه گیری رسیده و حالا در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد باید بیشتر به فکر افتخار آفرینی در سطح بین المللی برابر رقبای تا دندان مسلح باشد تا گرفتن یا نگرفت پاداش و دستمزد هایشان!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

32 + = 38

کلید مقابل را فعال کنید