کد خبر:266003
پ

هفته فوتبالی شبکه سه/ پخش بازی‌های مقدماتی لیگ ملت های اروپا

مهم‌ترین بازی‌های مقدماتی لیگ ملت‌های اروپا این هفته از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.

خبرگزاری فارس: هفته فوتبالی شبکه سه/ پخش بازی‌های مقدماتی لیگ ملت های اروپا

 گروه رادیو و تلویزیون: با آغاز بازی‌های مقدماتی لیگ ملت‌های اروپا، شبکه سه سیما هفته فوتبالی را در پیش خواهد داشت و علاقه‌مندان به فوتبال می‌توانند مهمترین بازی‌های این مسابقات را از این شبکه دنبال کنند.

در همین راستا شبکه سه در روز شنبه ۲۱مهر ساعت ۲۲:۱۵ بازی دو تیم هلند-آلمان، روز یکشنبه ۲۲ مهر ساعت ۲۲:۱۵ بازی دو تیم لهستان-ایتالیا، روز دوشنبه ۲۳مهر ساعت ۲۲:۱۵ بازی دو تیم اسپانیا-انگلیس و روز سه شنبه ۲۴مهر ساعت ۲۲:۱۵ بازی دو تیم فرانسه-آلمان را بصورت زنده پخش خواهد کرد.

همچنین دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال کشورمان با تیم ملی فوتبال بولیوی نیز در روز سه شنبه ۲۴مهر از ساعت ۱۹:۳۰ بصورت زنده به روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

دیدار دوتیم پرسپولیس و نود ارومیه نیز از سری مسابقات جام حذفی کشور، در روز پنج شنبه ۲۶مهر ساعت ۱۸ و دیدار دوتیم استقلال و سایپا از سری مسابقات لیگ برتر در روز جمعه ۲۷مهر ساعت ۱۵:۳۰ بصورت زنده از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

بر این اساس و باتوجه به تداخل برخی برنامه های شبکه با مسابقات فوتبال، در هفته پیش رو برنامه های کیوسک، شوک، نود، متن و حاشیه و مسابقه هفت در سه پخش نخواهد شد.

منبع
فارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

24 − 18 =

کلید مقابل را فعال کنید