پرونده نقل و انتقالات استقلال با کدام بازیکن بسته مى‌شود؟ | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:258683
پ

پرونده نقل و انتقالات استقلال با کدام بازیکن بسته مى‌شود؟

مدیران استقلال به دنبال جذب یک مهاجم هستند تا پرونده نقل و انتقالات آبی پوشان پایتخت بسته شود.

مدیران استقلال به دنبال جذب یک مهاجم هستند تا پرونده نقل و انتقالات آبی پوشان پایتخت بسته شود.
لوگوی استقلال پرونده نقل و انتقالات استقلال با کدام بازیکن بسته مى‌شود؟

افق نیوز/ با توجه به جذب بازيكنانى كه در چند روز اخير توسط مديران باشگاه استقلال صورت گرفته در نهايت فتحى سرپرست باشگاه توانسته در مدت حضورش در باشگاه استقلال، بازيكنان مد نظر شفر را به تركيب تيم اضافه كند.

 

تبريزى ، نيوماير و طارق همام سه بازيكنان هستند كه با حضور فتحى در راس مديريت قرارداد خود را با استقلال امضا كردند و براى فصل جارى در جمع آبى پوشان حضور خواهند داشت.

 

اما پرونده جذب بازيكنان تيم فوتبال استقلال با جذب يك مهاجم هدف بسته مى شود، در حال حاضر مديران باشگاه به دنبال جذب يك بازيكن ديگر هستند تا پرونده نقل و انتقالاتى خود را ببندند.

 

الحاجى گرو و چند گزينه ديگر در رادار استقلالى ها قرار دارند و مديران باشگاه به با جذب يك مهاجم ديگر به كار خود در نقل و انتقالات پايان مى دهند.

 

فتحى امشب راهى تركيه مى شود

فتحى سرپرست باشگاه استقلال پس از انتقال مجيد حسينى به ترابزون تركيه توانست سود قابل توجهى را به بدنه باشگاه استقلال تزريق كند، اين مدير براى انتقال خواهان دريافت ٦٠٠ هزار دلار شد .در همين راستا قرار است فتحى امشب راهى تركيه شود تا رقم مورد نظر را دريافت كند.

 

تركيب احتمالى تيم فوتبال استقلال مقابل ذوب آهن

مهدى رحمتى ،پژمان منتظرى ،فرشاد محمدى مهر ،آرمين سهرابيان ،فرشيد باقرى ،فرشيد اسماعيلى ،وريا غفورى ،روح الله باقرى ،سجاد آقايى و محمد دانشگر و على كريمى يازده بازيكنى هستند كه احتمالا در بازى مقابل ذوب آهن بازى كنند.

 

پرونده نيمه تمام تيام و استقلال

با توجه به عدم حضور تيام در استقلال ،مديران اين باشگاه به اين بازيكن اولتيماتوم داده اند تا هر چه زودتر وضعيت اش را مشخص كند. استقلالى ها در حال حاضر بابت غرامت ٤٠٠ هزار دلار خواسته اند و اگر تيام اين رقم را نپردازد با شكايت استقلال در فيفا مواجه مى شود.

 

دروازه بان جوان استقلال، غايب بازى مقابل ذوب آهن

حسين حسينى به دليل مصدوميت نمى تواند در ديدار مقابل ذوب آهن تيمش را همراهى كند و وى با حضور در كلينيك دوران مصدوميت را پشت سر مى گذارد.

 

جشن تولد در اردوى استقلال

بازیکنان و مربیان تیم فوتبال استقلال برای سرپرست جدید تیم‌شان جشن تولد گرفتند.

 

 

اولين حضور آقاخان در كلينيك استقلال

مرتضى آقاخان بازيكن جديد تيم فوتبال استقلال پس از عمل جراحى امروز براى اولين بار در كلينيك پزشكى حاضر شد تا دوران مصدوميت خود را پشت سر بگذارد.

 

آى تى سى نيوماير صادر نشده است

در حالى كه مطرح شده نيوماير با دريافت آى تى سى مى تواند در بازى مقابل ذوب آهن بازى كند اما هنوز كارت بازى وى صادر نشده و اين بازيكن مقابل ذوب آهن نمى تواند بازى كند.

 

 

منبع
باشگاه خبرنگاران
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

38 + = 48

کلید مقابل را فعال کنید