توضیح مدیر برنامه نورافکن در مورد تمدید قرارداد  دو ساله | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:252546
پ

توضیح مدیر برنامه نورافکن در مورد تمدید قرارداد  دو ساله

مدیر برنامه های هافبک استقلال توضیحاتی در مورد تمدید قرارداد دوساله این بازیکن که فصل قبل اتفاق افتاد ارائه کرد.

مدیر برنامه های هافبک استقلال توضیحاتی در مورد تمدید قرارداد دوساله این بازیکن که فصل قبل اتفاق افتاد ارائه کرد.
امید نورافکن توضیح مدیر برنامه نورافکن در مورد تمدید قرارداد 

افق نیوز/ مدیر برنامه های هافبک استقلال توضیحاتی در مورد تمدید قرارداد دوساله این بازیکن که فصل قبل اتفاق افتاد ارائه کرد.

 

مدیر برنامه های امید نورافکن در این باره به ورزش سه گفت: دوست دارم ذهن هواداران استقلال را روشن کنم. امید فصل پیش یک نیم فصل بازی نکرده بود و اجازه تمرین نداده بودند به خاطر سو تفاهم های که به وجود آمده بود. در همان زمان پیشنهادهایی بود و می توانست سرباز شود ولی این کار را نکرد و و من او را متقاعد کردم که به قرارداد خود متعهد باشد. این مصادف بود با بازی های جوانان آسیا در بحرین و امید به عنوان کاپیتان خوب کار کرد و نمایش خوبی هم داشت. ۴ ماه از قرارداد امید مانده بود که شروع کرد به بازی کردن، ما گفتیم امید خودش را سرباز نکند و برای جایگاه خود بجنگد و شما دیدید که همین اتفاق هم افتاد.

او ادامه داد: بعد از آخرین بازی که استقلال در لیگ برتر برگزار کرد، نورافکن مستقیم به جام جهانی جوانان کره جنوبی رفت، قرار بود نرود و در لیگ قهرمانان آسیا بازی کند اما به خاطر مصلحت ملی رفت. او در این بازی ها درخشید و دو پیشنهاد خوب از اسکودا ژانتی یونان و تیم باهیا برزیل برایش آمد و می توانست بدون هیچ مساله از استقلال برود چون قراردادی نداشت و نیاز نداشت پولی هم بدهد.

وی در مورد انتقادهایی که از مدیریت باشگاه می شود هم گفت: همه مدیریت را متهم می کنند ولی من نه در مقام حمایت از مدیریت بلکه دارم داستان را دقیق می گویم.فصل پیش آقای توفیقی و علیرضا منصوریان شخصا وارد عمل شدند و به نوعی امید را در رودر بایستی اخلاقی گذاشتند و گفتند باید جواب زحمت هایش در استقلال را با عقد قرارداد طولانی مدت بدهد. آقای افتخاری در آن جلسه حضور داشتند و گفتند کار ناتمام را باید تمام کنی. پیشنهاد ما قرارداد یک ساله بود ولی باشگاه اصرار به قرارداد دوساله داشت.

آخر به این نتیجه رسیدم قرارداد دوساله باشد ولی با این هدف که باشگاه کمک کند تا بتواند برای پیشرفت به اروپا برود. حالا هواداران می توانند قضاوت کنند بازیکنی که می توانسته بدون پرداخت کردن برود، مانده و حالا باید برای دریافت رضایت نامه مبلغی هرچند کم پرداخت کند، آیا ماندن او به نفع استقلال بوده یا نه.

منبع
ورزش 3
کلیدواژه : امید نورافکن
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 8 =

کلید مقابل را فعال کنید