کد خبر:265380
پ

سوتی عجیب کاپیتان سرخپوشان در اینستاگرام حاشیه ساز شد !

او مدعی شده این پست را به اشتباه لایک کرده و از مربی و بازیکنان تیم حمایت می کند و نهایت تلاش خودش را برای بازگشت تیم به روزهای خوبش می کند.

آنتونیو والنسیا کاپیتان تیم فوتبال منچستر یونایتد پستی را علیه ژوژه مورینیو در اینستاگرام لایک کرد که به گفته ی خودش عمدا این کار را انجام نداده است …

آنتونیو والنسیا کاپیتان منچستریونایتد بابت اشتباهش در شبکه های اجتماعی عذرخواهی کرد. والنسیا اکوادوری در صفحه شخصی خودش در توییتر از هواداران منچستریونایتد و ژوزه مورینیو بابت لایک کردن پستی علیه مورینیو در اینستاگرام عذرخواهی کرد.

والنسیا مدعی شده این پست را به اشتباه لایک کرده و از مربی و بازیکنان تیم حمایت می کند و نهایت تلاش خودش را برای بازگشت تیم به روزهای خوبش می کند. این نخستین بار در این فصل نیست که یک بازیکن منچستریونایتد به دلیل فعالیتش در شبکه های اجتماعی دچار دردسر می شود.

پل پوگبا هفته پیش مقابل دوربین های تلویزیونی در حین تمرین تیم توسط مورینیو به خاطر فعالیت در اینستاگرام پس از شکست تیم مقابل دربی کانتی بازخواست شد. مورینیو پس از تساوی بدون گل شب گذشته یونایتد مقابل والنسیا که باعث شد تیمش در ۴ بازی اخیر خودش از کسب پیروزی باز بماند تحت فشار زیادی است و آینده اش در ابهام قرار دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 79 = 88

کلید مقابل را فعال کنید