سامان قدوس مزد درخشش در فرانسه را گرفت | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:264606
پ

سامان قدوس مزد درخشش در فرانسه را گرفت

درخشش سامان قدوس در بازی برابر رن از چشم کارشناسان نشریه اکیپ فرانسه دور نماند و او در تیم منتخب هفته لیگ این کشور قرار گرفت.

سامان قدوس

درخشش سامان قدوس در بازی برابر رن از چشم کارشناسان نشریه اکیپ فرانسه دور نماند و او در تیم منتخب هفته لیگ این کشور قرار گرفت.

افق نیوز/ در ادامه هفته هفتم رقابت‌های لیگ فرانسه آمیان چهارشنبه شب در ورزشگاه خانگی خود از رن پذیرایی کرد و توانست با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد. سامان قدوس در این دیدار در ترکیب اصلی تیمش به میدان رفت و ۸۲ دقیقه بازی کرد. او موفق به گلزنی نشد اما دو پاس گل داد تا ستاره تیمش لقب گیرد.

نشریه معتبر اکیپ علاوه بر اینکه قدوس را بهترین بازیکن دیدار با رن معرفی کرد، به این بازیکن نمره ۷ از ۱۰ را داد تا او در تیم منتخب هفته لیگ فرانسه قرار گیرد.

قدوس پیش از این دیدار نیز دو بار توانسته بود برای تیمش گلزنی کند که یکی از گل‌های او از روی ضربه ایستگاهی بود تا مورد تمجید رسانه های فرانسوی قرار گیرد.

آمیان در هفته هشتم لیگ فرانسه باید فردا شنبه در زمین تیم فوتبال کان به میدان برود. دیداری که به احتمال زیاد سامان قدوس بازیکن باارزش ایرانی از ابتدا در ترکیب تیمش قرار گیرد.

منبع: وب سایت برنامه نود
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 2 =

کلید مقابل را فعال کنید